{[Mix - Clubkampioenschappen 201 oj| De inschrijfdatum is inmiddels verstreken en binnenkort staan de indelingen en wedstrijden op de site vermeld. We wensen iedereen een heel gezellig en sportief toernooi toe. |[Piet Op maandag 5 april 2010 is het weer zo ver, we spelen het jaarlijkse Piet Litjens Toernooi. VSSBlStBljll Het Piet Litjens Toernooi is een dagtoemooi en geschikt voor alle speelsterktes (dus ook voor beginnende tennissers) waar het plezier aan de sport en de gezelligheid voorop staat, geheel volgens de gedachte en ter herinnering van medeoprichter en erelid Piet Litjens. Wij spelen in poules van 4 personen van gelijkwaardig speelsterkte. Als de opgave het noodzakelijk maakt kunnen ook gemengde poules ingedeeld worden. De speeltijden richten zich naar het aantal spelers dat zich heeft opgegeven. Er bestaat de mogelijkheid om als verhindering op te geven: niet voor de middag (voor 13.30 uur) of niet na de middag (na 13.30 uur). Het inschrijfgeld bedraagt 2 Euro en is voor aanvang van de eerste wedstrijd te voldoen bij de wedstrijdleiding. De inschrijving start op 17 maart en sluit op 28 maart 24.00 uur. Je wordt verzocht om zo mogelijk per e-mail in te schrijven onder: mustafasorkhabi@hotmail.com Voor de leden welke niet over internet beschikken liggen in het clubgebouw inschrijfkaarten welke in de brievenbus in de kantine ingeleverd kunnen worden. Voor vragen kun je bellen met Mustafa Sorkhabi, 06-50458519. Obligatietrekking Tijdens onze jaarvergadering heeft de obligatietrekking plaatsgevonden. Alle obligaties met eindcijfer 7 kunnen worden ingeleverd bij Gerard Spreeuwenberg, Kerkweg 30, telefoon 542069. Tennislessen De mogelijkheid tot het opgeven voor tennislessen is nog open. De trainingsdag is zowel voor de jeugd als voor volwassenen op maandag en gestart wordt op 12 april. Er zullen 10 trainingen verzorgd worden. Het inschrijfformulier, met alle benodigde informatie, is met de agenda van de jaarvergadering aan iedereen toegestuurd. Voor meer informatie: ktvoigt@wanadoo.nl Definitieve teamindeling voorjaarscompetitie 2010 met links naar poules, uitslagen en standen De definitieve indeling van de competitieteams is bekend en staat op www.tvvsselsteyn.nlBij ieder team is een link opgenomen, die leidt naar de eigen poule. Zo kun je met een klik zien, wie je tegenstanders zijn, wat de uitslagen zijn en waar je staat. Voor aanvang van de competitie is er nog een competitiebijeenkomst op dinsdag 30 maart om 20.00 uur in ons clubgebouw. Noteer deze alvast in je agenda. Dorpencompetitie Ook dit jaar is er weer de Dorpencompetitie! Wil je als senior graag tennissen in competitieverband tegen tegenstanders van dorpen uit de omgeving zoals Oostrum, Merselo, Swolgen, America. Leunen/Veulen/Heide en Oirlo/Castenray, schrijf je dan in voor de Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 20.00 of 19.00 uur als op zondagmorgen in verschillende sterktes. We proberen ook om een beginnerspoule op te zetten als er genoeg interesse is. Dit betekent, dat je als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt per persoon 2 wedstrijden van 2 sets. De kosten voor deelname aan de Dorpencompetitie bedragen ca. 50,= per team (afhankelijk van het aantal wedstrijden). Je kunt je opgeven bij Leon Nijssen (tel. 545013) oflwm.nijssen@home.nl als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De sluiting van inschrijving is 27 maart 2010. Kantinedienst 20 maart 10.00 - 14.00 uur Dennis Nagelkerke vanaf 14.00 uur Ger Grienen 21 maart 10.00 - 14.00 uur Henk Drabbels vanaf 14.00 uur Rik Litjens 22 maart vanaf 20.00 uur Jules Loenen 23 maart vanaf 20.00 uur Twan van Osch 24 maart vanaf 20.00 uur Frans van de Pas 25 maart vanaf 20.00 uur René van de Pas Kantine poetsen 24 maart Janneke Jenniskens Lenie Kemmelings

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 10