.-de Peel klank Corveedienst voor de maand maart: Eric, Julia en Hans Michels en 'ïstisie» Toon v.d. Pas Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen. Corveedienst Corveedienst jeugdorkest Corveedienst voor de maand maart: Rozan Franken en Anne van Osch Extra repetitie fanfare Op 27 maart verlenen we onze medewerking aan het theaterprogramma van Henk Deters. We worden gefilmd tijdens een repetitie. Deze repetitie is op 27 maart in de Smelehof en begint om 15.00 uur. De opname zal ongeveer 2 uur duren. Percussie-ensemble "De Peel klank" 4'lc van Nederland Afgelopen zaterdag heeft het percussie-ensemble deelgenomen aan het Nederlands kampioenschap voor Slagwerkensembles. We moesten het opnemen tegen vier andere ensembles in de hoogste klasse van de slagwerkwereld. Het optreden verliep goed en de leden waren zeer tevreden over het optreden. Ook de jury had veel waardering voor onze uitvoering hetgeen resulteerde in 90.33 punten. Dit punten aantal heeft tevens het predicaat "lof der jury" opgeleverd. Echter drie andere ensembles hadden net iets meer punten. De winnaar had 93,17 punten. Kortom het niveau van de korpsen zat dicht bij elkaar. We kijken dan ook met een zeer tevreden gevoel terug op deze geweldige prestatie op landelijk niveau. Namens alle leden willen we alle supporters, die de reis naar Dronten gemaakt hebben, bedanken voor hun belangstelling en enthousiasme. Tot slot willen wij iedereen bedanken die het voor ons mogelijk maakt om op deze manier muziek te maken. Zonder alle steun en het ter beschikkingstellen van bijvoorbeeld transportmateriaal, instrumentarium en /of financiële middelen was dit resultaat niet mogelijk geweest HBS "Ons Genoegen" Successen bij aspirantenkampioenschap Zondag mochten we in Reuver 3 kampioenen feleciteren bij het rayonkampioenschap voor aspiranten. Miriam Arts bekroonde een inhaalrace van 10 punten achterstand na een slecht schot in het begin met een voorsprong van i punt en het kampioenschap in de recurveklasse. Ook Mariska Koonings en Huub Janssen sleepten de titel in de wachtzij schoten in de compoundklasse- meisjes en jongens. De uitslagen: Miriam Arts 248 p. Mariska Koonings 271 p. Huub Janssen 244 p. Asp. tot 10 j.: Brian Janssen 147 p.,Luuk Lemmens 174 p.,Jesse Manders 169 p.. Giet Hellegers 182 p. Op 20 maart wordt het NK geschoten in Schijndel. Zondag 14 maart wordt de T en laatste competitiewedstrijd 1 pijl voor de jeugd geschoten in Koningslusi 25-1 pijl competitie. Volgende week dinsdag wordt in Tienray de 7° wedstrijd van de competitie geschoten. Lijst Helpende ouders Maart 4-3 Pleun Hendriks Lemmens 8-3 Jens Couwenberg 18-3 Ries Potten 22-3 Natalie Meulendijks 29-3 Puck Geurts April 1-4 Lieke Pouwels 5-4 Vrij i.v.m. Pasen 15-4 Julia en Lonneke Vriens 17-4 Vaderochtend 19-4 Lisanne Lijten 22-4 Sem(my) Denkers van 30-4 Meivakantie t/m 16-05 9-3 Tim en Iris 12-3 Meike Hendriks 19-3 Maks Kurek 26-3 Martijn Koll 2-4 Tara Backus 9-4 Joran Swinkels 16-4 Quinn v Dijck 17-4 Vadermiddag 27-4 Luc Gevers

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6