ns Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 8 26 februari 2010 Van de parochie:Lucas 9, 28B - 36 Jezus met Mozes en Elia Ongeveer een week na deze woorden nam Hij Petrus, Johannes en Jakobus mee en ging Hij de berg op om te bidden. Terwijl Hij aan het bidden was, veranderde Hij van uiterlijk en werden zijn kleren stralend wit. Ineens waren er twee mannen met Hem in gesprek. Het waren Mozes en Elia, die in heerlijkheid verschenen en over zijn heengaan spraken, de voleinding van zijn leven in Jeruzalem. Petrus en de anderen waren overmand door slaap, toen ze wakker werden, zagen ze zijn heerlijkheid en de twee mannen die bij Hem stonden. 1 To®11 die weer van Hem wilden weggaan, zei Petrus tegen Jezus: 'Meester, het is maar goed dat wij hier zijn; laten wij drie hutten maken, een voorU, een voor Mozes, en een voor Elia.' Hij wist niet overdekte; ze schrokken toen ze in de wolk terechtkwamen. Uit de wolk klonk een stem: 'Dit is mijn uitverkoren Zoon; luister naar Hem.' Toen de stem klonk, bleek Jezus alleen te zijn. Zij zwegen hierover en vertelden destijds aan niemand wat ze hadden gezien. Misintenties van 27 februari t/m 5 maart Zat. 27 feb. 14.00 u. Doopviering van Cas Nagelkerken welke door heeroom zal worden gedaan 19.15 u. (Ouderenkoor) Jaardienst Marie Derikx-Hendriks en voor haar echtgenoot Jeu; Jaardienst Teng Pouwels, Antoon Pouwels en overleden familie; Frans Claessens en de echtgenotes Wilhelmina en Gertruda Michels; Jaardienst voor Tom van Lipzig en voor zijn vader Jan Overleden familie Mulders-Maessen, Zon. 28 feb. 13.30 u. Doopviering van Diede Smits Di. 2 mrt. 18.10 u. Uitstelling van het Allerheiligste, aansluitend om 19.00 uur de H. Mis Jaardienst Petronella van Well-Thoonen en echtgenoot; Truus Spreeuwenberg-Philipsen vanwege haar verjaardag en voor de overleden familieleden van de familie Spreeuwenberg en de familie Philipsen Misdienaars: Zaterdag, 19.15 u. Kevin van Hoof - Vera Sikes - Ron Peters Dinsdag, 18.10 u Marijn Claessens - Sven Knapen Op woensdag 17 februari overleed Lenie Claessens - van Zeeland na een ongelijke strijd. Wij wensen Peter, de kinderen en familie heel veel sterkte en kracht om door te gaan met hun leven.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1