Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 6 12 februari 2010 BIJBELGROEP. Van de parochie Lucas 6, 17+20-26 Toespraak tot de leerlingen en het volk Samen met hen daalde Hij af naar een vlak terrein. Daar waren zijn leerlingen, in groten getale, en een grote volksmenigte uit heel het Joodse land en Jeruzalem, en uit het kustgebied van Tyrus en Sidon. Hij richtte het oog op zijn leerlingen en zei: 'Gelukkig de armen, voor jullie is het koninkrijk van God. Gelukkig die nu honger hebben, jullie zullen volop te eten hebben. Gelukkig die nu huilen, jullie zullen lachen. Gelukkig zijn jullie als de mensen je haten, als ze je buitensluiten en beschimpen en je naam door het slijk halen omwille van de Mensenzoon; dans die dag van blijdschap, want, vergeet niet, in de hemel wacht jullie een rijke beloning. Hetzelfde deden hun voorvaders immers met de profeten. Maar wee jullie, rijken, je hebt je troost al binnen. Wee jullie die nu voldaan zijn, je zult honger hebben. Wee die nu lachen, jullie zullen rouwen en huilen. Wee als alle mensen lovend over je spreken. Hetzelfde deden hun voorvaders immers met de valse profeten. Misintenties van 13 februari t/m 19 februari Zat. 13 feb. 19.15 u. Carnavalsmis Mart Stiphout vanwege zijn verjaardag Di. 16 feb. 19.00 u. GEEN H. MIS Woe. 17 feb. 19.15 u. Aswoensdag, hierin worden wij getekend met het askruisje Misdienaars; Zaterdag, 19.15 u. Kevin Baltissen - Veerie Claessens - Ward Stiphout Woensdag, 19.15 u. Ron Peters - Tom Jenniskens a.s. woensdag 17 februari 20.00 uur in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Bij deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. Op deze avond, aan het begin van de Veertigdagentijd, (voorheen de Vastentijd,) gaan we met elkaar van gedachten wisselen over de Veertigdagentijd, (Vastentijd). Zegt het mij iets? Wat moet ik ermee? Is het nog wel van deze tijd? Hebt u ook belangstelling dan bent u op woensdag 17 februari hartelijk welkom. wensen u allen fijne carnavalsdagen toe. Maar glaasje op, laat je dan rijden. Alaaaaaf.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1