Ysselsteyns Nieuws - Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 5 5 februari 2010 Van de parochie Lucas 5, 1-11 Roeping van enkele vissers Toen Jezus aan het meer van Gennesaret stond en de mensenmenigte zich om Hem verdrong om het woord van God te horen, zag Hij twee boten bij het meer liggen. De vissers waren van boord gegaan en spoelden de netten. Hij stapte in een van die boten, die van Simon, en vroeg hem een eindje van het land af te varen. Hij ging zitten en vanuit de boot gaf Hij de mensen onderricht. Toen Hij uitgesproken was zei Hij tegen Simon: 'Vaar nu het meer op naar diep water. Daar moeten jullie je netten uitwerpen.' 'Meester,' antwoordde Simon, 'de hele nacht hebben we ons al afgetobd zonder iets te vangen. Maar als U het zegt zal ik de netten uitwerpen.' Dat deden ze en ze vingen zo'n massa vis dat hun netten ervan scheurden. Daarom wenkten ze hun maats in de andere boot om hen te komen helpen. Die kwamen, en beide boten Vulden ze tot zinkens toe. Toen Simon Petrus dat zag, viel hij op z'n knieën voor Jezus en zei: 'Ga weg van mij, Heer, ik ben een zondig mens.' Want schrik had hem, en allen die bij hem waren, bevangen, vanwege de vissen die ze samen gevangen hadden. Zo verging het ook Jakobus en Johannes, zonen van Zebedeüs, die met Simon samenwerkten. Maar Jezus zei tegen Simon: 'Wees niet bang. Voortaan zul je mensen* vangen.' Ze brachten de boten aan land, lieten alles achter en volgden Hem. Zat. 6 feb. 19.15 u. Zon. 7 feb. 10.00 u. Di. 9 feb. 19.00u. Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, Misintentics van 6 februari t/m 12 februari (Enjoy Together) Jaardienst Albertus Verheijen, echtgenote Petronella Peeters en voor Willem Verheijen; Jan Bovee; Jan en Net Janssen - van Gompel en overleden familie; Woorddienst voor het welzijn van onze parochiegemeenschap José Hessehnans - Veroude vanwege haar verjaardag; Jaardienst Piet Cox; Piet Bus vanwege de trouwdag 19.15 u. Ron Peters - Vera Sikes - Marijn Claessens 19.00 u. Job Swinkels A.s zondag is er om 10.00 uur weer een WOORDDIENST in onze kerk. Komt u ook??? Op vrijdag 29 januari overleed Wim van Dijck in de leeftijd van 88 jaar. Wij wensen Nellie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke dagen, maar zeker voor de dagen die daarna nog komen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1