Blind Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynbmail@kpnmail.nl Jrg48, nr. 3 22 januari 2010 Van de parochie Lucas 11-4, 14-21 VELEN hebben zich er al toe aangezet het verhaal te doen van wat zich bij ons heeft voltrokken, aan de hand van de overlevering van de oorspronkelijke ooggetuigen die dienaar van het woord zijn geworden. Nu heb ook ik besloten alles van voren af aan nauwkeurigheid na te gaan en voor u, geachte Teofilus, ordelijk op schrift te stellen, zodat u zich kunt overtuigen van de betrouwbaarheid van de berichten die u hebt ontvangen. Aankondiging van de geboorte van Johannes Hij zal u vreugde en blijdschap brengen. Om zijn geboorte zullen zich velen verheugen, want hij zal groot zijn in de ogen van de Heer. Wijn en sterke drank zal hij niet drinken, met heilige* Geest zal hij vervuld worden, al in de schoot van zijn moeder. Vele Israëlieten zal hij bekeren tot de Heer hun God. Hij zal voor Hem uit gaan in de geest en de kracht van Elia, om het hart van de vaders te keren naar de kinderen, en ongehoorzamen tot de houding van rechtvaardigen, en zo voor de Heer een volk in gereedheid te brengen.' Daarop zei Zacharias tegen de engel: 'Hoe kan ik daar zeker van zijn? Ik ben een oude man en mijn vrouw is al op jaren.' De engel gaf hem ten antwoord: 'Ik ben Gabriël, die God terzijde staat. Ik ben gezonden om met u te spreken en u dit heuglijke nieuws te brengen. Maar u zult zwijgen en niet kunnen spreken tot de dag waarop dit gebeurt, omdat u mijn woorden niet hebt geloofd: maar die zullen op hun tijd in vervulling gaan.' Het volk stond op Zacharias te wachten en verbaasde zich erover dat hij zo lang in het heiligdom bleef. Misintentics van 23 januari t/m 29 januari Zat. 23 jan. 19.15 u. Zon. 24 jan. 13.30u. Di. 26 jan. 19.00 u. Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, (Vivace) overleden ouders Arts-Gielen en overleden familie; Overleden ouders Rongen-Verhalle; Pater Eelco Steneker en voor broer Joop; Jaardienst Mathieu Arts en kleindochter Cecile Garcia-Janssen; Jaardienst Jan Hendrix, voor zijn zoon Frans en overleden familie Doopviering van Lina Hendriks, Jesse Teunissen, Kim Derks, Daan Pouwels voor de levenden en overleden leden van ZijActief; Rien Gommers 19.15 u. Kevin van Hoof - Vera Sikes - Veerle Claessens 19.00 u. Ward Stiphout Op 9 januari overleed geheel onverwacht Sjang Spreeuwenberg in de leeftijd van 62 jaar. Wij hebben vrijdag 15 januari afscheid van hem genomen in onze parochiekerk, waarna hij werd gecremeerd in Venlo. Wij wensen Ger, de kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte toe dit grote verlies te dragen. (m.i.v. 1 januari zullen wij onze dierbare parochianen die komen te overlijden, de week daarop vernoemen in hel YNB.)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1