P^LITI E 2010 is weer van start gegaan. Een jaar waarin veel verandert in de Wet Kinderopvang. Vooral als u gebruik maakt van gastouderopvang kunnen deze wijzigingen gevolgen voor u hebben. Het is daarom verstandig om nu al te informeren of uw gastouder op tijd aan alle nieuwe eisen gaat voldoen. Mocht dit niet lukken dan zult u namelijk de kinderopvangtoeslag over 2010 terug moeten betalen en dat is natuurlijk vervelend. Ook dit jaar kunt u bij kinderdagverblijf Poeh-beer en Bso Het 100 Bunderbos weer terecht voor professionele opvang die aan alle eisen voldoet. Bent u geïnteresseerd in onze diensten, of wilt u meer weten over de mogelijkheden die wij bieden in uw specifieke situatie7 Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag verder' Natuurlijk kunt u ook eerst een kijkje nemen op onze website: www.kdvpoehbeer.nl Daar vindt u namelijk alle informatie onze kinderopvang voor 0 - 4 jarigen buitenschoolse opvang voor de kinde de basisschool. f Limburg Noord District Venray Basiseenheid Venray-Centrum Beste Dorpsbewoners, Allereerst de beste wensen voor 2010! Eind december 2009 heb ik een stukje in het YNB laten plaatsen ivm de naderende kerst en oud op nieuw. Wel nu blijkbaar heeft de jeugd toch iets met het verhaal gedaan want inmiddels is gebleken dat er absoluut geen overlastmeldingen meldingen van vernielingen, bij de Politie zijn binnen gekomen. Vandaar mijn welgemeende complimenten naar de jeugd van Ysselsteyn! Met vriendelijke groet. Jan Krouwel, Wijkagent Venray-West. over en ren op Kinderdagverblijf Poeh-beer Bso Het 100 Bunderbos T: (0478) 569706 E: lnfoQkdvpoehbeer.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 12