Zif?iiEF KBO, afdeling Ysselstcyn/Vredepeel KBO KIENEN. In verband met de toch al drukke week voor de kerst gaat het kienen NIET door op woensdag 23 december. In plaats daarvan is hel kienen op woensdag 30 december, een week later dus. OUDERENKOOR. Het koor luistert zaterdag 26 december (2C Kerstdag) om 11.00 uur de H. Mis op. Ze zingt "de Norbertusmis"en de liederen nr.: 57en 13. BILJARTEN FEDERATIE-competitie, week 50, ronde 15 Ysselsteyn 1-Wanssum 2 4-5 Tienray 3-Ysselsteyn 4 7-2 De Smetenhof 2-Ysselsteyn 2 5-4 Gasthoes 3-Ysselsteyn 5 5-4 Ysselsteyn 3-Tienray 2 9-0 Ysselsteyn 6-Kemphaan 6 2-7 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week; "Een vriend is iemand, tegenover wie men zichzelf durft te zijn Muziekvereniging de Peelklank Kerstconcert A.s. zondag 20 december vindt in de Smelehof het jaarlijkse kerstconcert plaats, zie ook elders in dit YNB. Het concert begint om 14.00 uur. Wij vragen de leden uiterlijk om 13.45 uur aanwezig te zijn in geheel zwarte kleding met zwarte schoenen. Jeugdorkest kerstconcert Op vrijdag 18 december repeteren we samen met de fanfare. De repetitie is van 18.15 uur tot 19.00 uur. Daarna repeteren we van 19.15 uur tot ongeveer 19.30 uur met de fanfare. A.s. zondag spelen we op het kerstconcert. Zorg datje om 13.45 uur aanwezig bent in spijkerbroek en witte bloes of wit T-shirt met lange mouwen. Denk aan je standaard en aan je kerststukken. Percussie-ensemble "1 ste prijs met Lof der Jury" Zaterdagmiddag om half 2 vertrokken we met een bus naar Etten-Leur. De stemming zat er goed in en er was genoeg vertrouwen voor een goed resultaat. De 2 vrachtauto's met het materiaal stonden ons al op te wachten in Etten-Leur. Na het uitladen van het instrumentarium kwamen de eerste tekenen van lichte gezonde spanning. Om 18.00 uur mochten we eindelijk het podium op. Eindelijk konden we laten horen waar we anderhalfjaar naar toe gewerkt hadden. Na het optreden was het vertouwen op een goede uitslag bij enkele leden ietsjes minder. Bij de uitslag was de ontlading dan ook geweldig groot toen bleek dat we 90 punten behaald hadden (gemiddeld dus een 9 voor elk onderdeel). Dit betekende een "l"c prijs met lof der jury" Dit is het hoogst haalbare predicaat in de percussie wereld. Tevens haalden wij het hoogste aantal punten van alle deelnemende korpsen in deze topklasse van het amateurslagwerk. Kortom een prestatie van formaat welke tot in de kleine uurtjes gevierd is. Verder willen wij iedereen bedanken, die het ons mogelijk maakt om op deze manier en op dit niveau muziek te maken. Want zonder alle steun en het ter beschikking stellen van bijvoorbeeld transport materiaal en/of financiële middelen staat "den drumband" stil en kan er nooit zo'n geweldige prestatie neergezet worden. Nogmaals iedereen bedankt. Zij Actief Ysselsteyn Kerstavond Maandag 21 december is onze jaarlijkse kerstavond. Aanvang 19.30 uur in het Gemeenschapshuis. Na een bezinning en kerstbrood komt Jan Bruynen ons zijn natuurfilms laten zien. Hij maakt zijn films vanuit een rolstoel en met hulp van zijn familie en vrienden geeft hij op deze manier zijn leven invulling. Hij is al bij diverse andere ZijActief afdelingen te gast geweest. Zij hebben vol bewondering geluisterd naar zijn verhaal en genoten van zijn films en positieve instelling. Het Bestuur van ZijActief wenst al haar leden en huisgenoten Fijne Kerstdagen en de Beste wensen voor 2010 Limburg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3