Ysselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg47, nr. 51 18 december 2009 Van de parochie: Het vierde lichtje is ontstoken, het naderende valt niet meer te ontkennen. Het komt. Hij komt. Zij komt, komen zal die komen, alleen we weten niet wanneer. Ongemerkt zoals de vogel builen plots begint te zingen. Zo zal het komende over ons komen, ons overkomen. Jij hebt de kans om iets nieuws te beginnen. Omkeren, onomkeerbaar zijn, vernieuwen, opleven, herbeleven. Nieuw licht verwachten, opdat jij kunt verlichten, weerlichten. Misintenties van 19 december t/m 25 december Zat. 19 dec. 19.15 u. Vierde weekend van de Advent (Vivace) Va Willems en Moe Willems Lemmen; Jaardienst Marlidi Bastiaansen; Jaardienst Mien Winnen - van Well en voor haar dochter Truus; Jaardienst Jeu Spreeuwenberg, zoon Wim en dochter Margriet; Tom van Lipzig vanwege zijn verjaardag en voor zijn vader Jan; Gerrit Martens; Henny Emonts; Di. 22 dec. 18.10 u. Aanbidding van het H. Sacrament met aansluitend om 19.00 uur de H. Mis tevens Boeteviering; José Hesselmans - Veroude Don. 24 dec. 17.00 u. Kerstavond MelodyGezinsmis 23.00 u. Nachtmis Vivace Jaardienst Piet Koonings en voor zijn echtgenote Lies Jan van Soest, kleindochter Yvon, voor de overleden familie van Soest en de familie Smedts, voor de overleden ouders van Dael - Krutzen en voor Bart Eevers Vrij. 25 dec. 9.30 u. Is" kerstdag Enjoy Together ouders van Dijck - Driessen; Joep Arts Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, Donderdag, Vrijdag, 19.15 u. Veerle Claessens - Luc Peters - Tom Jenniskens 19.00 u. Ward 17.00 u. Stef Lemmens - Job Swinkels - Ward Stiphout 23.00 u. Kevin van Hoof- Marijn Claessens - Sven Knapen - Tom Jenniskens Ron Peters - Kevin Baltissen - 9.30 u. Allemaal Is" kerstdag kunt u de kerststal komen bezichtigen van 15.00 tot 17.00 uur. Denkt u nog aan de gezinsbijdrage, iedere gift is welkom. Wij wensen u allen een Zalig Kerstfeest toe.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 1