Volleybalclub Ysselsteyn De Peelkorf 3 - Oranje-Wit 1 aanvang 13.00 uur, vertrek 12.15 uur Oostrum DES 1 - De Peelkorf 3 aanvang 14.15 uur Oostrum, HESJES Rijden BINicole Swinkels, Steffie Loenen, Britt Smits, Kelly Marcellis B2: Joy Stevens, Anne Janssen, Iris Fleurkens ClEmmelie C'laessens. Mariska Coopmans, Sara Matijsen C2: Suzan Spreeuwenberg, Robin Einders, Vera Swinkels DlAuke Verstappen. Manon Wilmsen, Maartje van Haperen D2: Maud Stiphout. Maud van de Weijer, Jessie Swinkels D3: Fleur van Dijck, Femke Arts, Evelien Geelen ElLaura Nooyen, Anne van Osch, Anja van Soest F1Alana Swinkels, Saskia van Well F2: Vera Lemmens, Evi Linders W1Pleun Swinkels, Lieke van Bussel W2: Kelly Drabbels. Imke Jenniskens W3: llona Coopmans, Loes Konings De El mag zaahvachttas 1, 2 ballen maat 4 en 2 ballen maat 5 meenemen. De BI mag alles weer meenemen naar Ysselsteyn. ZAALWACHT JEUGD (niet voor de welpenteams) Inmiddels is de zaalcompetitie alweer bezig. We hebben de invulling van de wedstrijden en scheidsrechters inmiddels allemaal rond. Om onze seniorenleden (die onze jeugdwedstrijden fluiten) te ontlasten, willen we aan de rijdende ouders vragen om de zaalwacht op zich te nemen. Dit houdt in dat u, in onderling overleg met de andere rijdende ouders, achter de klok mag plaats nemen onder in de zaal. De leidster van het be treffende team kan wel uitleg geven hoe deze werkt. Ook vragen we u om, zo nodig, het veld mee op te bouwen of op te ruimen. Mocht u wel rijden maar niet bij de wedstrijd aanwezig kunnen zijn, dan vragen we u dat door te geven aan de betreffende leidster. Mochten er nog vragen zijn, dan kunt u terecht bij de coördinator van het betreffende team. S.V. YSSELSTEYN www.svvssel8tevn.nl WEBMASTER GEZOCHT! SV Ysselsteyn is op zoek naar een nieuwe webmaster. Ben je hierin geïnteresseerd en denk jij de juiste persoon hiervoor te zijn? Geweldig! Je bent van harte welkom. Stuur een mailtje naar onze PR man Marcel Arts, mareelevelien@planet.nl en meld je aan. Als je informatie wilt over wat deze taak inhoudt, mail dan de webmaster, marion.heetkamp@home.nl met je vraag. Heren: zo 13-12 Active Rooy 2 - VC Ysselsteyn Vertrek 9.10 uur. Rijden: Peter Dames 1: ma 14-12 Ysselsteyn 1 - Phoenix '75 3 20.30 uur, Scheidsrechter: Joop, Teller: Danielle Dames 2: Uitslag: wo 02-12 VC Meterik 4 - Ysselsteyn 2 4-0 ma 14-12 geen trainen di 15-12 Vokon 3 - Ysselsteyn 2 Vertrek 20.30. Rijden: Nelly en Danielle Uitje dames I dames 2 - Eeterij, Deume. Verzamelen om 19.00 uur bij Roelanzia. Rijden: Lianne, Sandra, Linda, Danielle (neemt mee: Karin, Francis en Marian) ysselsteyn. dorpenvenray. nl/volleybalcl ub

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 9