Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 14 december '09 om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis Agenda: 1. Opening. 2. Kennismaking Monique Schalier, contactpersoon communicatie Gemeente Venray 3. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 4. Verslag vergadering 9 november '09. 5. Ingekomen uitgaande post 6. Structuurvisie Ysselsteyn bespreken 7. Mededelingen 8. Verslag dorpsradenoverleg 9. Rondvraag Voortgang 2e fase Timmermannsweg: Er zit goede vooruitgang in de ontwikkeling van de 2e fase Timmermannsweg. DOrpSraaü Een paar maanden terug is er een enquete uitgeschreven of men interesse heeft in {Ysselsteyn 1 van de 35 bouwkavels van dit mooie plan. Hierop hebben 19 personen positief gereageerd. Gezien de grote belangstelling heeft de Gemeente besloten om de infrastructuur (wegen, riool etc) van het gehele plan in een keer aan te leggen. Inmiddels is het plan ook goedgekeurd door de Provincie. Dit betekent dat de Gemeente aan de slag kan In januari wordt een aannemer gekozen die de infrastructuur gaat aanleggen. Naar verwachting is dit in maart,april klaar. Indien de infrastructuur bijna gereed is zal er een informatiebijeenkomst georganiseerd worden, omstreeks maart 2010. Volgens het reglement van de Gemeente geldt de volgende procedure: geinteresseerde kunnen dan inschrijven voor een bouwkavel. Diegene die een paar maanden terug ingeschreven hebben op de enquete dienen opnieuw in te schrijven. Alleen particulieren kunnen de le ronde inschrijven. Middels loting wordt de volgorde bepaald van keuze bouwkavel. Ysselsteyners hebben geen voorrang bij de loting. Bij de le ronde kan reeds uit alle 35 bouwkavels gekozen worden. De indeling van de bouwkavels is te zien op www.vsselstevn.dorpenvenrav.nl - nieuws-overig nieuws- woningbouw plan fase 2. Voor vragen opmerkingen kun je terecht bij Sieb Nijssen tel 541571 DORPSRAAD MEDEDELINGEN: Onze dorpsgenoot HENK DETERS is hard aan het werk om in mei 2010 een Dorpsraad eigen eerste productie in de Schouwburg van Venray op de bühne te brengen. YSSelsteyil We kennen allen Henk van de bonte avonden en andere producties, ook in de Schouwburg, en mede daardoor zal het wel zijn dat de eerste uitvoering op zaterdag 22 mei geheel is uitverkocht. Er is nu een nieuwe uitvoering vastgesteld op ZONDAG 23 MEI 2010 om 20.00 uur en als U wilt reserveren, doe het dan NU en wacht niet langer. Reserveringen kunnen bij de Schouwburg Venray. Tel. 0478-530999 maandag tot vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur) of op www.schouwbumvenrav.nl. De Dorpsraad wenst Henk bij voorbaat alle succes toe. INGEK UITG POST DECEMBER '09 INGEK. 1. Provincie Limburg; Nieuwsbrieven 2. Bulletin Duurzaam Limburg 3. Vereniging Innovatief Platteland-zitbanken voor wandelroutes en dorpsommetjes 4. Gemeente Venray: Enquete toegangelijkheid accommodaties 5. Gemeente Venray: Uitnodiging afscheidsreceptie Jos Waals op 19 december. 6. Gemeente Venray: Uitnodiging voor kennismakingsreceptie nieuwe burgemeester 7 januari 2010

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3