Programma van 10 dec t/m 19 dec: Donderdag 10-dec Donderdagavondgroep Kerststukjes maken Groep 5/6 Zaterdag 12-dec Band: Aux Raus Noyalty Rob Janssen Martien Spreeuwenberg Frank van Meijel Twan Peelers 20:00 18:30 Donderdag 17-dec Donderdagavondgroep White Party Groep 7/8 Zaterdag 19-dec Zaterdagavondgroep: 18:30 20:00 Gala Piëlpubers, Het is bijna zover 19 december dan staat het weer te gebeuren HET GALA 2009. Naar het grote succes van vorig jaar met de super gave limo en een zeer mooi aangeklede Jera. gaan we dat dit jaar natuurlijk overtreffen. We hebben een leuke avond in elkaar gezet, en het vervoer van deze avond is spectaculair. Jullie worden zaterdag 19 december om 19:30 uur verwacht bii Van Soest Fysiotherapie op de Gezellenbaan. Voor ouders, opa's oma's, broertjes zusjes en alle andere geïnteresseerde die jullie willen bewonderen: jullie worden ook om 19:30 uur bij Van Soest Fysiotherapie verwacht. Voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar uit Ysselsteyn die geen lid zijn van de Piëlpubers maar die het gala niet willen missen is er de mogelijkheid om deel te nemen aan deze activiteit voor maar €3,- per persoon. Deze avond zal eindigen om 22:30 uur. Je kunt je opgeven door een e-mailtje te sturen met je naam naar kamp@iera70.nl. Tot dan! 12 december: Aux Raus Noyalty!!! Aanstaande zaterdag zullen Aux Raus en Noyalty het podium betreden van Jera '70. Voor de meeste Jera (on Air) gangers behoeven beide bovenstaande namen geen introductie. Toch volgt hieronder, voor degene die zich wat willen verdiepen, een korte biografie. Aux Raus is een techno punkband uit Amsterdam, bestaande uit Bastiaan Bosma (27) en Luuk Bouwman (29). Hun idee is simpel: een combinatie maken van de energie van de bestaande punkrock met eigentijdse techno en gabber. De nummers die zij maken ontstaan op twee drums, een vergane gitaar en een oude computer, wat resulteert in een hippe mix van punk, opzwepende techno beats en gevoelige pop. Door de spirit van danceparty's te nemen en de dirt van punkshows weet Aux Raus zelfs van een begrafenis een feest te maken, zeggen zij zelf De heren van Aux Raus staan nu bekend als de enfants terribles van de dance in ons land, ze worden zelfs de koningen van terrorpunk genoemd. Aux Raus trad op in bars. loodsen en verwaarloosde discotheken over heel de wereld. Van de undergroundscène in Amsterdam, Mexico en Berlijn, tot glamourous spots in Parijs en New York. Noyalty is een zeskoppige band uit het zuiden van Nederland. Sinds het einde van de zomer van 2005, maakt Noyalty een naam voor zichzelf binnen het brede veld van punk, emo en hardcore. De band is er op uit een combinatie te maken van de techniek en de intensiteit van emocore, en de vlammende energie van hardcore doorspekt met melodieuze punk, zonder uit het oog te verliezen dat ook rustige melodieën hun plek in het geheel moeten vinden. Met het uitbrengen van de nieuwe demo Hold Your Breath hebben zij zich gevestigd als een jonge en veelbelovende band. Met het ene been bij bands als A Wilhelm Scream, Boysetsfire en Comeback Kid en het andere bij From Autumn to Ashes, Alexisonfire en Thrice, staat Noyalty garant voor een energieke show! Om 20.00u gaan de deuren open. Je moet een kaartje hebben om binnen te komen, dus ben er nog snel bij. Je kunt ze nog kopen voor €5,- bij Kwalitaria Forest of Café Herberg de Peel. Donderdagavondgroep 17 december: White Party! Zorg ervoor dat je witte kleding aantrekt. Alvast bedankt en bereid je maar alvast voor op een super vet feestje! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2