Vastelaoves Waermina-Uo: Proud to bi Foud! Jeugdcarnaval HBS "Ons Genoe2en" Jeugdcompetitie. Uitslag 1-pijlcompetitie. Asp. 0-10 jr. Luuk Lemmens 142 p. jun. 13-15 jr MichielArts 159 p. Asp. 11-12 jr Huub Janssen 208 p. Stijn van Soest 215 p. Miriam Arts 217 p. Lode Verbeeten 222 p. Zondag 13 dec. is jullie volgende wedstrijd in Horst. Seniorencompetitie. Maandag a.s. wordt de laatste competitiewedstrijd voor de compoundklasse geschoten in Ysselsteyn. De laatste inhaalwedstrijd wordt op donderdag ook in Ysselsteyn geschoten. Bas Tonnaer wint in Amsterdam. Het gerenommeerde Las Vegas- tournooi voor compoundschutters werd op grootse wijze gewonnen door Bas Tonnaer. In deze wedstrijd over 60 pijlen op 3-voudige 25 m. blazoenen stond Bas en Johan van Dongen na 30 pijlen op een gedeelde 2e plaats met 299 punten achter Weertenaar Sander Dolderman en veelvuldig Ned. kampioen Peter Elzinga uit Almere die beide met 30 tienen aan kop gingen. In de tweede serie schoten zij beide 299 punten terwijl Bas 30 keer de roos trof zodat zij met zijn drieen gelijk stonden en een z.g. shoot off over 1 pijl de beslissing moest brengen. In de eerste pijl viel Dolderman af en volgde er nogmaals een shoot off voor Bas en Peter Elzinga. Bas was diegene die ijzig koel bleef en met zijn 61e roos in 62 pijlen de overwinning voor zich opeiste, een schitterende prestatie. In Sittard won Mariska Koonings met 455 p. in de aspirantenklasse de indoorwedstrijd. Broer Dylan werd in de klasse compound cadetten 2e met 567 p. Hedde 4 dizzember toch niks anders te doen, hedde nog gen vastelaoveskriebels, mugde 5 dizzember nie weg um dat de sint nog ien ut land is of hedde wel al verrékkes zin ien de carnaval en zin um en geweldig fieëst te gón bowwe?? Allemól goeje reeje um op 4 dizzember nor Proud to bi Foud te gaon en alvast en bitje te pruuve van den ankommende vasteloavend. Vur dizzen aovend hebbe we de "Goud maar Fout' show wieëte te boeke. Dees show nimt ow mit nor alle dansbare hits van toen. Toen ware ze dik Goud, mar now zien ze hartstikke Fout. Alle hits komme vurbeej en de verlichte LED-dansvloer zal nie lang leegblieve mit hits van o.a. Village People, Boney M, Abba e.v.a. Haal alles uut de kast vur dit te foute Fieëst. Ut driedieëlige pak van ow vader, de roze hotpants van ow moeder, de te vette klier van ow zoeën of dochter of desnoeëds de gordien van Fredut mekt allemól niks uut. Op dizzen aovend starte we ok en neeje traditie, namelijk ut Jeugdprins(es) raoje. Op ut Jeugdprinsebal op 8 jannewarie zal de winnaar uutgelot werre en kan hiermit ut opgehalde bedrag winne. Ge mot dan wel live anwezig zien mit ow lotje. Jong en aid zien op 4 dizzember vanaf 20.11 uur van harte welkom ien de Jera. Den entree is €5,-. De minimale toegangslaeflied is 14 jaor en foute klier zien verplicht, anders gen toegang .Vut nog mier informatie kunde ok op de jera-site kieke. Ut Comité Jeugdcarnaval i.s.m. De Jera. de PIËLREUS YSSRSTIYN Belangricke datums: 4 dizzember Proud to bi Foud 8 jannewarie Jeugdprinsebal 2 jannewarie Flesseactie 30 jannewarie Jeugd Bonte Middag ület op is verzet!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6