ZVV Herberg De Peel
Roka
D2 -
De Peelkorf
D3
aanvang 11.00 uur, vertrek 09.45 uur Schans, Reuver
Astrantia
El -
De Peelkorf
El
aanvang 10.45 uur, vertrek 09.30 uur Heuvelland,
Groesbeek
United
El -
De Peelkorf
E2
aanvang 14.30 uur, vertrek 13.30 uur Brugeind, Meerlo
Oranje-Wit
3 -
De Peelkorf
4
aanvang 12.30 uur Ysselsteyn
De Peelkorf
4 -
Merselo
1
aanvang 13.45 uur Ysselsteyn
De Peelkorf
5 -
SV United
3
aanvang 15.00 uur Ysselsteyn
SV United
2 -
De Peelkorf
5
aanvang 15.50 uur Ysselsteyn
Merselo
1 -
De Peelkorf
6
aanvang 12.55 uur Ysselsteyn
De Peelkorf
6 -
DES
2
aanvang 14.10 uur Ysselsteyn
Scheidsrechters alle Welpenteams: Yvonne Tissen, Anita van Soest en Anja Bruynseels
De D2 mag zaalwachttas 1 en 2 ballen maat 5 meenemen en ook weer mee naar Ysselsteyn nemen.
Rijden
AlPia Bartray, Renee Wilmsen, Rozan Romme
BINicole Swinkels, Sacha Marcellis, Lisa de Mulder, Julia Claessens
B2: Joy Stevens, Kelly Swinkels, Iris Fleurkens
Cl: Mariska Coopmans, Desiree Jacobs, Yvon Leeyen
C2: Lisanne Bouten, Els van Soest, Sanne Vollenberg
DlRachel van Meyel, Ilse van Dijck, Nienke Swinkels
D2: Noor Houben, Floor Koonings, Loes van Dijck
D3: Janne Geelen, Kelly van de Weyer, Kim Willemse
ElMoniek Wilmsen. Roos Jenniskens, Anja van Soest
E2: Kim van Bussel, Imke Marcellis, Veerle Claessens
PROGRAMMA MAANDAG 30 NOVEMBER
De Horst El - De Peelkorf El aanvang 18.00 uur BIGA zaal Groesbeek, vertrek 16.30
uur, HESJES
Rijden: Louka Geurts, Anne van Osch, Esther Konings
Voor actueel nieuws: www.herbergdepeel.nl/nieuws.Dhp
UITSLAGEN:
Herberg de Peel I - MZV/De Siem I
3-9
SV Venray 7 - Herberg de Peel 3
PROGRAMMA:
Datum Aanv.
Wds.nr Wedstrijd
Sporthal
De Peel I - CAFETARIA SLIJTERIJ FOREST
Vr 27/11/2009 20.00 3685 SV Venray 4 - Herberg de Peel I
Vr 11/12/2009 21:00 2641 Herberg de Peel 1 - S V Venray 5
5-4
Scheidsrechter
De Weert, Venray
Kruisweide
De Peel 2 - DIRK SCHEEPENS VERREIKERS
Vr 27/11/2009 21.00 2583 Herberg de Peel 2 - FC Kroënekraan/Umme 2 Kruisweide
Za 12/12/2009 20:00 3703 SV Lake Valley 7 - Herberg de Peel 2 De Weert, Venray
De Peel 3 - ROVAD1 Landbouwmechanisatie
Vr 27/11/2009 20.00 2609 Herberg de Peel 3 - SV Lake Valley 6 Kruisweide
Ma 07/12/2009 20:00 3712 FC Kroënekraan/Umme 2 - Herberg de Peel 3 Kruisweide
Klooster, J.
LoefFen, G.M.M.
Schijndel, H.P. van
Bruijn, M.PJ. de
Barents, M.L.
Brenkman, G.E.
De Peel 4 - AANN.BEDR1 JF MJ TEUNISSEN
Ma 07/12/2009 21:00 3400 Herberg de Peel 4 - SV Lake Valley 11 Kruisweide
Brenkman, G.E.