S.V. YSSELSTEYN
Korfbal
□unioren^HH
www.s wsselstev nn I
SENIOREN
UITSLAGEN
De Peelkorf 1
De Peelkorf 2
De Peelkorf 3
De Peelkorf 4
Roka 2
Concordia
Avanti (S)
Swift (V)
Kraanvogels
De Peelkorf
1
2
3
1
6
PROGRAMMA ZONDAG 29 NOVEMBER
Flamingo's (M) 1 - De Peelkorf 1
Flamingo's (M) 2 - De Peelkorf 2
Oranje Wit (L) 3 - De Peelkorf 3
DOS (A) 2 - De Peelkorf 4
Rijden
De Peelkorf 1Sharon, Linda, Ellen
De Peelkorf 2: Laurie, Rian, Marloes
De Peelkorf 3: Rian, Marloes, Ellen
De Peelkorf 4: Anne, Kim, Maartje
PROGRAMMA WOENSDAG 2 DECEMBER
13-11
6-8
8-4
8-8
8-6
aanvangl6.20 uur Klumper Lieshout, vertrek 14.30 uur
aanvangl5.05 uur Klumper Lieshout, vertrekl3.30 uur
aanvang 12.30 uur De Weert Venray, vertrek 11.30 uur
aanvang 13.30 uur De Schop Asten, vertrek 12.15 uur
Korffakkers
5 -
De Peelkorf
5
aanvang 21.00 uur Ter Aa Erp, vertrek 19.45 uur
UITSLAGEN
De Peelkorf
Al -
ODIO
Al
8-7
De Peelkorf
BI -
ODIO
BI
8-2
De Peelkorf
B2 -
DOS (A)
BI
3-4
De Peelkorf
Cl -
SVOC '01
Cl
6-6
De Peelkorf
C2 -
De Treffers
Cl
2-8
De Peelkorf
Dl -
SVOC '01
Dl
3-3
Lottum
Dl -
De Peelkorf
D2
4-3
De Peelkorf
El -
ODIO
El
1-5
De Peelkorf
E2 -
SVOC '01
El
1 -4
Merselo
2 -
De Peelkorf
F1
0-0
Merselo
1 -
De Peelkorf
F2
2-3
De Peelkorf
1 -
SV United
1
5-0
SVOC '01
1 -
De Peelkorf
1
1-3
De Peelkorf
2 -
DES
1
2-6
Oranje-Wit
1 -
De Peelkorf
2
0-4
SVOC '01
1 -
De Peelkorf
3
0-2
SV United
1 -
De Peelkorf
3
0-4
PROGRAMMA ZATERDAG 28 NOVEMBER
ODOS
Al -
De Peelkorf
Al
aanvang 14.30 uur, vertrek 13.15 uur De Kruisweide,
Sevenum
Spes (M)
BI -
De Peelkorf
BI
aanvang 14.15 uur, vertrek 12.30 uur Heuvelland,
Groesbeek
ODOS
BI -
De Peelkorf
B2
aanvang 13.15 uur, vertrek 12.15 uur De Kruisweide,
Sevenum
Spes (M)
Cl -
De Peelkorf
Cl
aanvang 17.00 uur, vertrek 15.15 uur Heuvelland,
Groesbeek
Spes (M)
Dl -
De Peelkorf
Dl
aanvang 15.00 uur, vertrek 13.15 uur Heuvelland,
Groesbeek
Oranje Wit(L)Cl -
De Peelkorf
C2
aanvang 15.00 uur, vertrek 14.15 uur De Wetteling
De Peelkorf
D2 -
HBSV
Dl
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.15 uur De Weert,
scheidsrechter: Fia van de Zanden