Volleybalclub Ysselsteyn PAARDENSPORTVERENIGING. 24 Oktober op de S.G.W wedstrijd in Bathmen behaalde Sabine Franken met haar paard Zodiack een 4 de prijs. Ze deed dit in de klasse B. 25 Oktober op de springwedstrijd in Wanroij behaalde Sernina Weemen ook een 4 de prijs. Ze deed dit met haar paard Majesto- Grandeur in de klasse B. Hetzelfde weekend was er ook een springwedstrijd in Merselo. In de klasse L behaalde Tamara Klaassen daar een 9 de prijs met Zicorlien. En in de klasse M een 7 de prijs mett Vencie. 8 November op de springwedstrijd in Asten behaalde Tamara Klaassen een 2 de prijs in de klasse B. Ze deed dit in de klasse B. Prijs winaars Proficiat. We hebben ook weer onze jaarlijkse feestavond gehad. Iedereen heeft zijn kunsten op de rodeostier kunnen laten zien. Was een gezellige avond. Heren: uitslag: zo 08-11 HVR 1 - VC Ysselsteyn 2 - 3 zo 15-11 Tupos 2 - VC Ysselsteyn vertrek: 08.45 rijden: Dennis do 19-11 trainen kronenberg Dames 1: wo 18-11 VC Peelpush - Ysselsteyn 1 vertrek 20.15 uur Rijden Karin en Inge Dames 2: uitslag: wo 04-11 Touch'80 - Ysselsteyn 2 4 - 0 do 19-11 Ysselsteyn 2 - Tupos 4 ysselsteyn.dorpenvenray.nl/volleybalclub Stichting Historie Ysselsteyn. Stichting Historie Ysselsteyn houdt zich bezig met het vast leggen van de geschiedenis van Ysselsteyn. Ook zijn we nu bezig om gegevens van verenigingen, die er nu niet meer zijn, te achterhalen. Wij zijn op zoek naar foto's, jaarverslagen ed. van de boerinnen jeugdbond, de jonge boeren, de sportclub endeKPJ. Ander documentatiemateriaal waarvan je denkt dat dit het een historische waarde heeft is natuurlijk ook welkom. Alle spullen worden weer terug bezorgd nadat we deze in gescand hebben. Voor inlichtingen kun je terecht bij; Sieb Nijssen tel. 541571 Jo Deters. Tel 541380 Jo Koonings tel. 541366 Leo Philipsen tel. 541890 Lidmaatschapskaarten Kommend waekend zullen dur de lejen van de raod van elluf de lidmaatschapskaarten rondgebrocht werre. Diegene die nog gén lid zien, kriege un anmeldingsformulier ien de bus. Let op: de gaele lidmaatschapskaarten zien vur ieën persoeën de blauwe en gruune zien vur twieë persoeënen. Eventuele wijzigingen of neeje anmeldingen kunde ienleveren beej Bart Marcellis Listenbergweg 31Gaefde gej dit vur 10 december nog dur, dan kriegde de lidmaatschaps kaarten alsnog ien de bus. Kaartvcrkoeëp Bonte Aovenden De kaartverkoëp is op zaoterdag 19 december um 20.00u beej Egelmeers. De Bonte Aovenden zien dit jaor op zaoterdag 23, vrejdag 29 en zaoterdag 30 jannewarie. de PIEIREÜS rssosïïYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7