Ysselsteyn Basisschool 'St-Oda' - Oudervereniging Basisschool St. Oda Wij zijn trots op Bakkerij Van Gassel W Ysselsteyn De hele week stond goed bewegen en gezonde voeding in de schijnwerpers. Dit is heel erg belangrijk voor een goede levenswijze en het leveren van goede prestaties. Het is dan ook van groot belang om de dag te beginnen met een goed ontbijt. Ieder jaar wordt er een Nationaal Schoolontbijt georganiseerd. Dit jaar hebben we ons voor het eerst ingeschreven. Om uitgekozen te worden moetje zelf een bakker vinden die belangeloos de hele school van brood wil voorzien. Dit is gelukt dankzij de medewerking van Geert en Loes. Als school hebben we aan de organisatie een kleine bijdrage geleverd voor een goed doel; de mogelijkheid voor sport en spel in ontwikkelingslanden. Op donderdag 5 november heeft bij ons op school met 280 kinderen en leerkrachten en enkele ouders dit ontbijt plaatsgevonden. Er waren verschillende soorten verse broodjes en lekker vers brood. De andere benodigdheden waren al eerder bij de bakker bezorgd. Het was grandioos, de kinderen hebben erg goed ontbeten en bakker Geert was eregast in de groep van zoon Stijn. Wij zijn dan ook erg trots dat we dit samen voor elkaar gekregen hebben. We willen u graag een kijkje laten nemen over dit spectaculair gebeuren door te kijken op www.odaschool.nl Geert, Loes en medewerkers namens alle kinderen, leerkrachten en ouders hartstikke bedankt! Het was geweldig! Officiële opening speelplaats van basisschool St. Oda Met man en macht is er maanden lang gewerkt om de speelplaats van basisschool St. Oda opnieuw in te richten. Voor de zomervakantie was de plaatsing van de nieuwe speeltoestellen al gerealiseerd. Na q. zomervakantie is de speelplaats helemaal opnieuw bestraat. Heel veel ouders bewoners en bedrijven uit Ysselsteyn hebben met elkaar hun "steentje" bijgedragen. Stoere vaders met groot materieel hebben ruim 1000 m2 opnieuw bestraat. Het was een enorm project, met veel betrokkenheid en een fantastische sfeer. Een project waar heel Ysselsteyn trots op mag zijn. Het team van St, Oda wil dan ook graag de volgende personen bedrijven bedanken: - Alle bewoners van Ysselsteyn voor het sponsoren van stoeptegels - Alle stoere vaders voor het opnieuw bestraten - Firma Linders Natuursteenhandel, Ysselsteyn - Aannemersbedrijf M. Teunissen, Ysselsteyn - Dorpsraad, Ysselsteyn - Vereniging Zelfstandige Ondernemers, Ysselsteyn - JERA, Ysselsteyn - Direct Gazon, Ysselsteyn - Aannemersbedrijf R. Teunissen, Ysselsteyn - Gemeente Venray - Rabobank Venray - JEMO Fondsenwerving en Advies, Venray - Provincie Limburg, LEADER+ - Poeh Beer - Speelplaatscommissie - Oudervereniging - Medezeggenschapsraad Op dinsdag 17 november a.s. willen wc om 1730 uur de speelplaats officieel openen. Met dit project is er een fantastische openbare speelplek gecreëerd voor alle kinderen van Ysselsteyn. tgOyADy-AHBOÜwMËcHA^ Op vrijdag 20 november is weer de traditioneel gezellige dart- en rikavond. Alle leden met introducé kunnen aan deze gezellige avond voor jong en oud deelnemen. De rikkers spelen in drie speelronden in wisselende samenstelling. De darters strijden in poules en daarna in een afvalsysteem. De avonden starten om 20.00 uur en de prijsuitreiking is omstreeks half twaalf. Opgeven graag voor maandag 16 november bij Wim de Wit, tel. 0478-545035, of E-mail: weedewee@hetnet nl Kantinedienst 20 november v a. 20.00 uur Frank van de Weijer Kantine poetsen 18 november Jolanda Smits Petra Spreeuwenberg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6