Programma van 12 nov t/m 21 nov: Donderdag 12-nov Donderdagavondgroep Lampionnentocht Groep 5/6/7/8 Zaierdag 14-nov Band: Trademark! Bart Rongen Dave Martens Frank van Meijel Twan Peeters Donderdag 19-nov Donderdagavondgroep Bosspel Groep 7/8 Zaterdag 21 -nov Zaterdagavondgroep 18:30 20:00 18:30 20:00 Ha Piëipubers, Zaterdag 21 november hebben we weer een leuke activiteit voor jullie in petto. Jullie worden om 19:30 uur bij de Jera verwacht. We hopen dat de activiteit om 22:30 uur afgelopen is. maar het kan iets uitlopen. Let op: Zorg voor goede wandelschoenen en warme kleren. Bij slecht weer zorg voor regenkleding. Band: Trademark, 14 november. Bij OJC Jera'70 in Ysselsteyn is het elke twee weken een grandioos feest. Getuige de lange rijen voor de deur is iedereen het daar over eens. Zaterdag aanstaande zal dit hoogstwaarschijnlijk niet anders zijn wanneer Trade Mark de boel op z'n kop komt zetten. In het illustere jaar 1987 kwamen vijf jonge knapen op het sublieme idee om een rock en feestband te beginnen. Enthousiast als jonge honden bestormden ze de lokale podia. De slogan van de bevriende band Jovink (niet goed, wel hard) sloot bewonderenswaardig goed aan bij de jonge knullen. Met het ouder worden van Trade Mark (en de bandleden) groeide het plezier evenredig met de bierconsumptie, leder optreden was, is. en blijft een feest, voor het publiek en zeker ook voor de band. Ondanks dat het grote geld natuurlijk al enkele jaren binnenstroomt, blijft lol de enige dri jfveer van Trade Mark. 'Kommersie' is een woord dat de jongens en het management van de band nog niet eens kunnen spellen! In de afgelopen jaren rolden drie cd's (1999. 2003 en 2009) van de persen waarop Trade Mark zijn ziel en zaligheid vast heeft proberen te leggen. Ondanks de stijgende leeftijden en het stijgend aantal (je wordt ouder) papa's in de band, blijft elk optreden een happening. Vol rock&roll, humor en bier. -Mie ingrediënten zijn dus aanwezig om er zaterdag een groot feest van te maken. Trade Mark bij OJC Jera"70 dus. Zorg datje er weer bij bent. De deuren openen om 20.00 uur en de entree bedraagt €5.-. Meer informatie vind je op www.iera70.nl Donderdagavondgroep 19 november: Bosspel! Neem allemaal een flets mee met goede verlichting, zowel voor als achter. Alvast bedankt! GEMENGD KOOR - VIVACE' Vipace a.s. zondag 15 nov. Volkstrauertag. Traditiegetrouw geven wij weer onze medewerking - aan de herdenkingsdienst, op het duitse kerkhof. De bus voor gezamenlijk vervoer is om 13.00u. hij de kerk. We zingen: G. 24 en G. 69. i - «WZanggroep Schone Schijn Woensdag 18 november gaan wezingen in Berkele Heem Verzorgingshuis in Horst. We vertrekken om 18.20 uur. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevalien waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2