h wc Avond van de Lach. Lachen tussen de Smele 'V DEc Oftewel Zaterdag 31 okt. in de Smelehof Aanvang 20.00 u. Vivace GEMENGD KOOR VIVACE' a.s. zondag zingen we om 15.00u. in de Allerzielenviering. Tijdens de Oda-brunch op 8 mrt, worden ook de jubilarissen gehuldigd. Dit jaar zijn dat: Net Fleurkens, Bets Rops en Miet Swinkels zij zijn alle drie, 25 jaar lid van 'Vivace' en Toon Ticlen is 1214 jaar lid. Horst aan de Maas zingt Voor iedereen die graag zingt, wordt op 7 nov. in het Gasthoes in Horst, door een gelegenheidskoor een concert gegeven. Meer informatie hierover op het prikbord in het repetitie lokaal. De organisatie van de Passiespelen 2010, zoekt zangers en zangeressen voor het achtergrondkoor. Meer informatie hierover eveneens op het prikbord. VOCAL GROllP ENJOY TOGETHER. Zaterdag 31 oktober zingen we de mis in de kerk, willen dan alle leden om 18.30 uur aanwezig zijn. TWGETHER Komt een Helmonder bij de slager en zegt tegen de slager: Doe mai mar en pond vlisch tomaten. Ligt dergelijke humor U wel dan zit U op zaterdag 31 oktober goed op de avond van de lach. Entreekaarten te koop in de Boerenbondswinkel zo lang de voorraad strekt. Er zijn geen gereserveerde plaatsen. De Zaal gaat open om 19.00 u. HBS "Ons Genoegen" Jeugdcomnetitie. Uitslag 4e indoor-competitiewedstrijd, Horst. Giel Hellegers 72 p. Brian Janssen 157 p. Nick Janssen 183 p. Michiel Arts 175 p. Stijn van Soest 244 p. Joris Bloemen 193 p. Luco Philipsen 235 p. Lode Verbeeten 265 p. Jegor Kraminkin 259 p. Asp. 11-12 jr. Miriam Arts 220 p. Asp. comp. Mariska Koonings 267 p. Zondag a.s. begint voor de jeugd en aspiranten de 1 pijl-competitie, voor de jeugd op 25 m. en voor de aspiranten op 18 m. Dit is in Ysselsteyn om 10.00 uur. De volgende 3-pijlwedstrijd indoor is op 8 nov. eveneens in Ysselsteyn. Senioren-indoorcompetitie Maandag a.s. schiet de compoundklasse te Horst. De individuele klasse schiet donderdag 5 nov. ook in Horst. De recurveklasse schiet zaterdag 7 november. Koningsehieten Het koningsehieten vindt plaats op zaterdagmiddag 14 nov. Aansluitend is er een interne receptie waarbij we onze juniorkampioenen in het zonnetje zetten Anders dan vele voorgaande jaren hebben we dit jaar alleen juniorkampioenen alhoewel, Carrie Wegh werd als junior Ned. kampioen bij de senioren. t «BS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5