KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO XJP r KBO-voorstclling Passiespelen Tegelen op zondag 30 mei 2010 Uit de behoeftepeiling blijkt dat ruim 20 personen belangstelling hebben voor deze uitvoering op deze dag in 2010. Wij kunnen vanuit onze vereniging voor onze leden de toegangskaartjes a 28,50 (incl. koffie en vlaai in de pauze per persoon reserveren. Belangstellenden - ook die dit nog niet kenbaar hebben gemaakt hebben daartoe de gelegenheid - dienen voor woensdag 18 november een bedrag k 28,50 per persoon over te maken op reknr.: 15.93.00.401 t.n.v KBO Ysselsteyn/Vredepeel onder vermelding "Passiespelen 2010". Als bestuur hebben we besloten het vervoer niet centraal te regelen vanwege de korte afstand naar Tegelen. Na 18 november worden de kaartjes voor diegenen die bovengenoemd bedrag per persoon hebben overgemaakt door het bestuur gereserveerd BILJARTEN FEDERATIE-competitie, week 43, ronde 8 Hegelsom 1-Ysselsteyn 1 9-0 Ysselsteyn 4-Ostenriekske 1 7-2 Ysselsteyn 2-America 3 9-0 Ysselsteyn 5-Leunenen 5 5-4 Ysselsteyn 2-Wanssum 3 3-6 Broekhuizen4-Ysselsteyn 6 7-2 Ysselsteyn 3 vrij KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Weck: "Wanneer het slecht gaat, herken je een goede vriend Muziekvereniging de Peelklank Bes tu u rs vergadering A.s. maandag 2 november is er om 20.30 uur een bestuursvergadering. Allerzielendicnst A.s. zondag 1 november wordt de Allerzielendienst op het kerkhof muzikaal opgeluisterd door de fanfare. We komen om 15.15 uur bij elkaar in de Smelehof waar we de 2 koralen nog doorspelen. Denk er dus aan deze koralen mee te nemen. Ook de jeugdleden zonder uniform spelen mee. Kom in zwarte broek en zwarte jas. Repetitie jeugdorkest Op 30 oktober is er geen repetitie voor het jeugdorkest i.v.m. de herfstvakantie. ZiiActief Ysselsteyn Waarom mannen niet kunnen luisteren unuiurg en vrouwen niet kunnen kaart lezen f R^CTIEF Deze avond is op dinsdag 3 november om 20.00 uur op de vrouwennetwerk Meelzolder bij Roelanzia. Een nuttige en informatieve avond, gebaseerd op het boek met de titel 'Waarom mannen niet kunnen luisteren en vrouwen niet kunnen kaart lezen'. In het boek worden de vele verschillen inzichtelijk gemaakt in het dagelijks functioneren van vrouwen en mannen en ook tussen sommige groepen mannen en vrouwen onderling. Het laat zien hoe dagelijkse wrijvingen tot stand komen en geeft vele tips om deze wrijvingen te voorkomen of te verminderen. Er valt daarbij heel wat te leren en te lachen. Theo Gallé uit Ravenstein brengt ons graag de grote praktische toepasbaarheid van deze nieuwe informatie onder de aandacht. Dit om meer plezier te beleven in de omgang met mannen en vrouwen thuis en op het werk. Voor de pauze zal hij de grote lijnen van het boek presenteren en na de pauze wordt het een en ander toegepast op de praktijk. Een reactie van een eerdere avond 'Eigenlijk wisten we het al, maar nu ga je het begrijpen'. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. QfiHP

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3