Program in a van 22-okt t/m 31-okt Donderdag 29-okt Zaterdag 31-okt Donderdagavondgroep 18:30 Pyjama-Party Groep 5/6 Jera goes Funky 20:00 Met DJs: Sergio Silvano Robert Abigail Twan Peeters Frank van Meijel Hennie Beelen Geert Craenmehr Donderdag 5-nov Zaterdag 7-nov Donderdagavondgroep Hippe Quiz Groep 7/8 Zate rdaga vo nd groep 18:30 20:00 Leeftijdscontrole!! Beste bezoekers. Via deze weg willen we jullie er nogmaals op wijzen dat er bij de JERA een legitimatieplicht geldt. Dit betekent datje aan de deur een geldige ID moet kunnen overleggen. Indien je bij controle geen geldige ID kunt laten zien, zul je geen 16+ bandje ontvangen. Verder zal er vanaf nu strenger gecontroleerd worden op de minimumleeftijd van 14 jaar. Bij twijfel over je leeftijd zal er om je ID gevraagd worden aan de entrée. Als blijkt datje nog geen 14 bent zal je de toegang geweigerd worden. Ook hier geld dat bij het niet kunnen tonen van de ID (en bij twijfel over je leeftijd) je de toegang ontzegd zal worden. Wij hopen op jullie begrip voor deze maatregelen. BOLCHRYSANTENVERKOOP. De jaarlijkse bolchrysanten verkoop was ook dit jaar weer een groot succes. We willen dan ook graag iedereen bedanken die ons hierin gesteund heeft door een bloemetje te kopen of gewoon iets te doneren. Verder willen we de medewerkers bedanken voor hun inzet, Peter en Lenie Claessens voor het beschikbaar stellen van de loods en Autoverhuur de Mulder voor het beschikbaar stellen van de vrachtauto. Zwemmen Pielpubers Hey Pielpubers Zaterdag 7 november gaan we met z'n alle gezellig zwemmen!!!!!We zullen met auto's naar het zwembad gaan. We verzamelen om 18:00 uur om dan gezamenlijk naar het zwembad te vertrekken. De activiteit zal rond de klok van 22:00 eindigen Zoals het er nu naar uitziet gaan we naar het Meerdal, waar we ons een paar uurtjes goed gaan vermaken. Wij hopen dat jullie er zin in hebben en dat iedereen mee gaatGa je mee, lever dan dit brieije voor maandag 2 november in bij Martijn claessens in de brievenbus (Heidsepeelweg 40). Of fax onderstaand aanmeldingsformulier naar: 0478-541919 (Als je geen briefje hebt ingeleverd kun je ook niet mee!) Als er ouders zijn die graag zouden willen rijden dan kunnen ze dat op onderstaand strookje in vullen. Ja ik ga mee zwemmen! Mijn naam is: Leeftijd: Ik heb zwemdiploma A en B*: Ja Nee Rijden*: en terug - Heen of Terug Hoeveel kinderen passen er in de auto (exclusief bestuurder): Telefoonnummer bestuurder: (*Doorhalen wat niet van toepassing is) Met de ouders die willen rijden zal telefonisch contact worden opgenomen. Bij vragen kun je bellen met Martijn Claessens 06-52624581 Stefan Lammens 06-17336410 Ronnie Oomen 06-10010707 31 Oktober: Jera goes funky met DJs Robert Abigail en Sergio Silvano!!!!! Voor meer informatie, check www.iera70.nl. We verwachten jullie zoals gewoonlijk om 8uurü! Heen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2