Gratis wintercheck Gommans de Wit Zaterdag 31 oktober en 14 november JUNIOREN Voorjaarscompetitie KNLTB 2010 Junioren: DOE MEE en vraag je vrienden of vriendinnen!! Op zondagmiddag wil TVY weer graag rnet meerdere jeugdteams deelnemen aan de competitie. De competitie duurt in principe 7 speelronden in de periode van 11 april t/m 6 juni 2010. Je gaat spelen tegen leeftijdsgenoten in dezelfde sterkteklasse. Je ontmoet nieuwe leeftijdsgenoten en competitiespelen is superleuk. Dus als je een team bij elkaar weet te krijgen, dan horen we dat graag. Een meisjesteam hebben we waarschijnlijk al en ook een jongensteam t/m 17 jaar staat mogelijk in de steigers. Opgave: Heb je samen met je vrienden of vriendinnetjes belangstelling. Dan hoor ik, Twan de Wit, dat graag uiterlijk 22 november via mijn E-mail tdwit@home.nlDe volgende mogelijkheden zijn voorhanden voor de junioren. zondag Htstart 13.00 uur zondag *start uit om 9.30 en thuis om 13.00 Gemengd t/m 14 ME, JE, GD, MD, JD Jongens t/m 17* 4x JE - 2x JD Gemengd t/m 17 ME, JE, GD, MD, JD Meisjes t/m 17* 4x ME - 2x MD Jongens t/m 14 4x JE - 2x JD Meisjes t/m 14 4x ME - 2x MD Paardensport Vereniging. Vorig weekend op een dressuur wedstrijd voor de pony's behaalde Femke van Hugten met haar pony Isma een 3 de prijs in de klasse B. Vorig weekend behaalde Joyce Franken met Jupiter een eerste prijs op een S.G.W. in Princenhage een l ste prijs in de klasse BB Afgelopen weekend op S.G.W. in Bathmen behaalde Sabine Franken met haar paard Zodiack een 4 de prijs in de klasse B. Dames Proficiat met jullie behaalde prijzen en iedereen succes in het indoor seizoen. Een degelijke controle van uw auto zodat u met een gerust hart de winter in kunt. van 09.00 tot 16.00 uur Geniet van heerlijke Hollandse erwtensoep terwijl u wacht!!! jft»0.TÖ

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 11