ZiKcj|EF Zij Actief Ysselsteyn Op donderdag 22 oktober a.s. is er een avond over Borstkanker. Borstkanker: 1 op de 9 vrouwen krijgt het Gelukkig zijn de overlevingskansen van de patiënten de laatste jaren sterk verbeterd. ZijActief Limburg wil (borst)kanker beter bespreekbaar maken. Iedere afdeling in Limburg is gevraagd op eigen wijze hieraan invulling te geven. Wij hebben mevrouw Ria van den Einden van 'Breast Care Ria' uitgenodigd. Zij is gespecialiseerd in borstprothesen en speciale lingerie en badmode. Tijdens deze avond is er een modeshow. Tijdens het eerste gedeelte wordt aangepaste lingerie geshowd en in tweede gedeelte wordt de badmode geshowd. Ook zal er informatie gegeven worden over mammaprothesen. Er is een informatiestand aanwezig waar u vooraf, tijdens de pauzes of na afloop de collecties kunt bekijken en waar u informatie op kunt vragen. Ook kunt u hier schriftelijk vragen inleveren die gedurende de avond beantwoord kunnen worden. De avond begint om 20.00 uur in gemeenschapshuis 'De SmelehofDe zaal is al vanaf 19.30 uur open zodat er voldoende tijd is om alvast een kijkje te nemen in de informatiestand. ledereen is welkom! Dus leden van ZijActief.doe mee en help de bespreekbaarheid van kanker vergroten. Kijk om je heen, nodig familieleden, buurvrouw, vriendin of kennis uit -en kom naar deze speciale avond. mtroducé Kienen Op dinsdag 27 oktober is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Corrie Couwenberg zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Communicatie in relaties Datum; 17-24 en 31 maart 2010 Kosten; 35,- (excl. consumpties) Deze cursus is 3 avonden van 2 uur. De cursus wordt gegeven door Greet van den Broek. Deze cursus geeft een aantal sleutels voor het verbeteren van de relatie met de personen rond u. Hierbij is het uitgangspunt het verschil in communicatie tussen mannen en vrouwen. Dit kan op de werkvloer zijn, op school, in huiselijke kring of met uw partner. Mentale en fysieke weerbaarheid Datum; 19-26 oktober en 2 november 2010 Kosten; 35,- (excl. consumpties) Onderwerpen als omgaan met agressie en geweld, weerbaarheid (mentaal) en zelfverdedigingstechnieken (fysiek) zullen zich tijdens een sessie afwisselen. Bovendien komen er situaties en onderwerpen aan de orde die voor de leden herkenbaar zijn en waarvan de geboden oplossingen praktisch toepasbaar zijn (denk bv aan verkopers aan de deur). Lezing Psycholoog Op dinsdag 3 november komt Dr. Gallé een lezing verzorgen over: Waarom mannen niet luisteren ,en vrouwen geen kaart kunnen lezen. Zanggroep Schone Schijn Woensdag 28 oktober gaan we zingen bij de KBO in Stevensbeek. We vertrekken om 14.45 uur. Donderdag 29 oktober zingen we in Sevenheim in Sevenum. We vertrekken om 14.15 uur. Woensdag 28 oktober is er 's avonds geen repetitie. 4ÖBk WINTERTIJD In de nacht van zaterdag 24 oktober naar zondag 25 oktober begint de wintertijd, de klok wordt dan één uur terug gezet. Limburg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5