Donderdag 15-okt Donderdagavondgroep Lampionnen maken Groep 5/6 Zaterdag 17-okt Zaterdagavondgroep: Programma van 15-okt t/m 24-okt 18:30 20:00 Donderdag 22-okt Donderdagavondgroep Lampionnen maken Groep 7/8 Zaterdag 24-okt Zaterdagavondgroep: 18:30 20:00 Donderdagavond Groep 15 22 oktober: Lampionnen maken Neem allemaal een eigen lichtje of lampje mee. Alvast bedankt. Hoi Pielpubers! Zaterdag 24 oktober is weer de eerstvolgende activiteit van de Pielpubers! Deze avond gaan we weer een leuke activiteit doen, waar gepaste kleding voor nodig is. Het belooft weer een ware strijd tussen de jongens en de meiden te worden. De jongens moeten in oranje kleding komen en de meiden in rood wit blauwe outfit. Wat we gaan doen blijft natuurlijk nog een verrassing! Hou deze datum vrij en tot dan! Groetjes de Leiding! Vrijwilligersprijs 2009 Stichting Match, het steunpunt voor vrijwilligerswerk in Venray, vaardigt jaarlijks een prijs uit voor dé vrijwilligersorganisatie van het jaar. De prijzen zijn in het leven geroepen om organisaties extra financiële mogelijkheden te bieden om aan hun vrijwilligers te besteden. Van de 34 aangemelde organisaties heeft een jury het aantal kandidaten dat voor de vrijwilligersprijs 2009 in aanmerking kan komen, teruggebracht naar 6. De Jera maakt deel uit van deze overgebleven kandidaten! Uiteindelijk zal de jury 3 organisaties nomineren en één daarvan zal op 21 november de prijs mee naar huis mogen nemen. Daarnaast komen deze 6 organisaties ook nog in aanmerking voor de publieksprijs, waar de bezoekers van de Dag van de Vrijwilliger 2009 hun stem op kunnen uitbrengen. Daarom is iedereen die in de ruim 40 jaar van ons bestaan ooit een steentje als vrijwilliger heeft bijgedragen van harte uitgenodigd om de Dag van de Vrijwilliger 2009 op zaterdag 21 november bij te wonen in de Schouwburg Venray vanaf 13.30 uur. Na al die jaren zou een erkenning voor het goede werk van onze vrijwilligers zeer welkom zijn! 25-Jarig onderwiisiubileum op basisschool St. Oda Maija Stiphout-Verheyen viert op vrijdag 16 oktober a.s. haar 25-jarig onderwijsjubileum. Er is die dag een feestdag voor de kinderen uit haar groep en als afsluiting een gezellige avond met alle geledingen van de school. Marja heeft haar hele loopbaan op basisschool St. Oda in de onderbouw gewerkt. We willen haar langs deze weg van harte feliciteren en haar nog vele prettige onderwijsjaren toewensen. Team, leerlingen, Medezeggenschapsraad en Oudervereniging van basisschool St. Oda WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Basisschool 'SL-Oda' - Oudervereniging St. Oda Basisschool Vsselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2