Wedstrijdsecretariaat Irène Potten Timmermannsweg 25 5813 AL Ysselsteyn Bankrelatie: Rabobank Venray, Meerlo, Wanssum Rekeningnummer 12.81.68.943 SGW Ysselsteyn zit er al weer op! We hebben een schitterende wedstrijd gehad en de weergoden zijn ons wel heel erg gunstig gezind geweest. Dat ook dit jaar weer zo'n groot aantal mensen superenthousiast van onze wedstrijd is vertrokken hebben we te danken aan: De vrijwilligers, die zich allemaal belangeloos hebben ingezet om de ruiters de gelegenheid te geven om mee te doen. De grondeigenaren, die ons,ieder jaar weer,toestaan om hun terreinen te gebruiken. Alle sponsoren, zonder hun ondersteuning is het niet mogelijk om onze wedstrijd te organiseren. Artsen, het Rode Kruis, de dierenarts assistenten en de dierenartsen van de dierenartsenpraktijk Ysselsteyn, die twee dagen in touw zijn geweest De mensen van het geluid en de omroepers en juryleden, die hun vrije weekend in dienst hebben gesteld van onze wedstrijd De gemeente Venray en Stichting de Marke die hun medewerking hebben verleend om de wedstrijd te kunnen organiseren. Verder iedereen, die hier niet met naam of functie wordt genoemd, maar van wie de inzet zo groot is geweest, dat we mede daardoor mogen spreken over een geweldige wedstrijd En natuurlijk ook dank aan de ruiters, die in grote getale naar Ysselsteyn zijn gekomen en zich niet hebben laten afschrikken door de slechte weersverwachting. De wedstrijd is weer overweldigend mooi geweest, zonder calamiteiten en we zijn erg blij met alle lovende kritieken. Ieder jaar zijn er leermomenten om onze wedstrijd nog beter en nog mooier te laten worden en we richten ons daarom al weer op de organisatie van de SGW Ysselsteyn 2010 die zeer bijzonder lijkt te gaan worden, in verband met het 75- jarig bestaan van onze vereniging. Wij hopen u allen in 2010 weer te mogen begroeten Organisatie SGW Ysselsteyn PAARDENSPORTVERENIGING. Afgelopen weekend waren de Limburgse kampioenschappen in Ysselsteyn. Op zaterdag in de klasse B haalde Sabine Franken met Zodiack een 1 ste prijs. En werd met deze 1 ste prijs natuurlijk ook Limburg Kampioen in de Klasse B. Sabine Proficiat. Super gedaan.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 9