Avond van de Lach. Lachen tussen de Smele Oftewel Zaterdag 31 okt. in de Smelehof Aanvang 20.00 u. DE ZONNEBLOEM AL 60 JAAR GOED VOOR ELKAAR. DE PEELBLOEM Tot 10 okt. kunnen de gasten zich nog opgeven voor de activiteit in het Raaylandcollege. Op woensdag 14 okt. a.s. zend de K.R.O. op Ned. 1 een 75 min. durend Zonnebloemprogramma uit: 'Let the sun shine'. Het programma wordt gepresenteerd door Anita Witzier. Medepresentatoren zijn het Zonnebloemboegbeeld Danny de Munck e.a. Natuurlijk komt de betekenis van de Zonnebloem voor zieken en gehandicapten uitgebreid naar voren. Vrijwilligers en zieken vertellen hierover. In het programma wisselen informatie en entertainment zich af waardoor het een ontspannend en informatief programma wordt. Endemol produceerde het programma dat ook nog bol staat van verrassingen. Kijken dus! Op zaterdag 7 nov. is om 15.00u. de herhaling op Ned. 1. Certificering De Wildenberg Graag willen wij de kwaliteit van onze apotheekhoudende huisartspraktijk hoog houden en met hoog bedoelen wij bovengemiddeld. Daarvoor laten wij ons certificeren met hulp van de KEMA. Dat is veel werk: wij gaan 7 dagen verspreid over het jaar op cursus en wij gaan allerlei procedures in onze praktijk nalopen en vastleggen die te maken hebben met: -veiligheid (voorkomen van schade) -effectiviteit (zorg gebaseerd op wetenschappelijk onderzoek) -patiënt centraal (respectvol en beantwoordend aan wensen en waardes van de patiënt) -tijd (voorkomen van wachttijden) -efficiëntie (nuttig gebruik van tijd, energie en geld) Daarvoor hebben wij ook uw hulp nodig: in de maand oktober zullen 200 patiënten gevraagd worden een vragenlijst in te vullen en op te sturen naar het op de brief vermelde antwoordnummer (postzegel is niet nodig). Wij hopen van harte op uw medewerking om in de toekomst de zorg voor u nog beter te kunnen maken. Bij voorbaat hartelijk dank! Namens het hele team van De Wildenberg. Tal van Tonpraoters en andere artiesten zullen zich op deze avond van schonste kant laten horen, maar ook zien onder het motto lachen tussen de Smele. Voor U Ireden o.a. op Berrie Knapen,. De Two Petjes, Frank Schrijen, Frans Bevers, Alex Wintermans, Rien Bekkers en anderen. Kaarten in voorverkoop in de Boerenbondswinkel a 10,~ yssel stel - J Sanu'uk Mü'e«W)<nc

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7