Dorpsraad Ysselsteyn r FONDS verstandelijk gehandicapten Hou deze datum vrij en tot dan! Groetjes de leiding! Hoi Pielpubers! Zaterdag 24 oktober is weer de eerstvolgende activiteit van de Pielpubers! Deze avond gaan we weer een leuke activiteit doen, waar gepaste kleding voor nodig is. Het belooft weer een ware strijd tussen de jongens en de meiden te worden. De jongens moeten in oranje kleding komen en de meiden in rood wit blauwe outfit. Wat we gaan doen blijft natuurlijk nog een verrassing! Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 12 oktober '09 om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis Agenda: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Opening. Spreekrecht publiek n.a.v. informatie te geven). Verslag vergadering 14 september '09. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. Mededelingen vanuit de commissies. Sponsoring website. Pannakooi. Verslag dorpsradenoverleg Rondvraag de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende 10. Sluiting Ingek uitg post oktober '09 Lourdeswerk. Tijdens de week van de Goede Doelen die in april heeft plaatsgevonden, is voor het Lourdeswerk 817,27 opgehaald. Hartelijk dank namens het Lourdescommitee aan allen die hieraan hebben meegewerkt. Via het Lourdeswerk is het mogelijk mensen uit Ysselsteyn die hiervoor in aanmerking komen deel te laten nemen aan de Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Contactpersoon Jo Deters. Tijdens de week van de Goede Doelen is er voor het Fonds verstandelijk gehandicapten 1068,38 bijeen gebracht. Dit Fonds bestaat dit jaar 50 jaar en maakt het mogelijk projecten en activiteiten te organiseren voor en door mensen met een verstandelijke beperking. Hartelijk dank aan alle gulle gevers voor dit mooie bedrag. Veel dank aan de collectanten voor hun inzet! Riet Francken, contactpersoon Fonds verstandelijk gehandicapten. Ingek. 1. Gemeente Venray: verzoek tot agendering gebiedsgericht werken Dit wordt in de vergadering van 9 november besproken. 2. VKKL: Uitnodiging algemene ledenvergadering 2009 op woensdag 21 oktober om 19.30 in gemeenschapshuis Baexheimertiof in Baexem. Thema: "Gelukkig hebben we problemen, dan kunnen we iets doen". 3. Stichting Gemeenschapshuis Ysselsteyn: Uitleg en berekening voor aanvraag van financiële bijdrage. 4. Stg. Dorpsraad Veulen, Vredepeel en Heide: uitnodiging politiek debat op 22 oktober om 20.00 uur in gemeenschapshuis :De Kleine Loefin Vredepeel i.v.m de aanstaande verkiezingen op 18 november. maakt al 50 jaar meedoen mogelijk.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3