Donderdag 08-okt Donderdagavondgroep Casino Groep 7/8 Zaterdag 10-okt Baad: Rock Girl Remix Programma van 08-okt t/m 17-okt (Ex V-Male) The Ducktapers Paul Martens Cindy Mansvelders Paul Fleurkens Jan Pijnenborg 20:00 18:30 Donderdag 15-okt Donderdagavondgroep 18:30 Lampionnen maken Groep 5/6 Zaterdag 17-okt Zaterdagavondgroep: 20:00 OPROEP: Afgelopen zaterdag 3 oktober zijn er 's avonds tijdens de Pielpubers activiteit 2 fietsen gestolen van onze bezoekers. Dit moet gebeurd zijn tussen 19.30 uur en 22.30 uur. Mocht iemand iets gezien hebben verzoeken wij ze dit aan ons door te geven zodat wij dit weer kunnen doorspelen aan de gedupeerden. Alvast bedankt. Datum Jerakamp 2010 Het zit er nog maar net op maar de datum van Jerakamp 2010 is al weer bekend. Namelijk van zaterdag 31 juli t/m zaterdag 7 augustus. Op de hyves van Jerakamp 2009 (www.jk09n.hyve.nl) zijn nu nog meer foto's te vinden en enkele filmpjes van de video quiz. Donderdagavond Groep 15 oktober: Lampionnen maken Neem allemaal een eigen lichtje of lampje mee. Alvast bedankt. 10 Oktober: Rock Girl Remix (Ex V-Male) The Ducktapers Aanstaande zaterdag, 10 oktober, wordt het weer genieten geblazen bij jongerencentrum Jera'70 in Ysselsteyn. Maarliefst 2 topacts uit de regio betreden deze avond het podium. Allereerst zal het de beurt zijn aan 'The Ducktapers'. Dit relatief jonge bandje uit Venray is ontstaan vanuit de plaatselijke muziekschool. De 4 jongens spelen naast covers ook eigen nummers. Deze worden geschreven door frontman Stef Classens. Stef vergaarde afgelopen jaar enige bekendheid door zijn deelname aan het programma popstars. In de uitzendingen die nu op TV komen is hij nog steeds in de race voor een felbegeerde finaleplek. Hoe dit allemaal af gaat lopen weet niemand. Zaterdagavond een ideale mogelijkheid om het talent van de 4 jongeheren zelf te komen beoordelen bij Jera'70. Na The Ducktapers is het de beurt aan Rock Girl Remix. Deze band bestaat, zoals de naam wellicht doet vermoeden, niet uit enkel meiden. Naast een zangeres bestaat de band uit een gitarist, bassist en een drummer. Met leden uit de band V-male zit er ontzettend veel talent in deze formatie. Rock Girl Remix speelt een eigen creatie van allerlei rock/punk/ska en reggae nummers. De melodie is herkenbaar, de tekst gedeeltelijk ook, maar verder wordt het hele nummer in een nieuw jasje gegoten. De band is inmiddels zo lang bij elkaar dat ze een immens repertoire hebben. Er zal dus ruimte genoeg zijn voor verzoeknummertjes. Al met al meer dan genoeg reden om aanstaande zaterdag een bezoek te brengen aan OJC Jera'70 in Ysselsteyn. De deuren gaan om 20.00 uur open en de entree bedraagt €5,-. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2