1 mm Vsselsteyn IjROVADI I LANBOUWMECHANISATIE DART- EN RIKAVONDE De 1® dart- en rikavond is op zaterdag 14 november a.s. Houden jullie hier alvast rekening mee. Let op: deze avond valt nu op een zaterdag en niet zoals gewoonlijk op een vrijdag. En zoals jullie zien hebben we voor de komende seizoenen een sponsor gevonden, die zijn naam aan deze avonden verbonden heeft nl Rovadi landbouwmechanisatiebedrijf. Vrijwilligersavond De jaarlijkse vrijwilligersavond vindt dit jaar plaats op 12 december. Wintercompetitie Onderstaand volgt de voorlopige groepsindeling van de wintercompetitie. We starten dinsdag 3 november, woensdag 4 november, donderdag 5 november en zondag 8 november met in totaal 122 deelnemers. De indeling is grotendeels op basis van beschikbaarheid van de deelnemers gedaan en niet op sterkte (daar was nauwelijks ruimte voor). De definitieve indeling en het volledige speelschema wordt zo spoedig mogelijk (uiterlijk 24 oktober) via een nieuwsflits en op de site bekend gemaakt. Mochten er vragen of opmerkingen op deze voorlopige indeling zijn, bel of mail Harrie van Lipzig. Heren: I Kantine poetsen 14 oktober Karin van Neerven Gonny van de Pas de PIËLREUS .Y5SH5ÏÏYN JEUGDCARNAVAL Ut neeje seizoen stöt alwer vur de deur, Ut Comité het de winterslaop uut??!, de jeugdraod is an vervanging toe, dus: OPROEP NEEJE JEUGDRAOD Hedde zin urn ien de jeugdraod te komme en binde gebore tussen september 1993 en september 1994 (kumt nie zö precies), dan ziede van harte welkom op vreejdag den 16e oktoeëber urn 19.33 ien de Jera. Vur eventuele vraoge of ienlichtinge kunde bellen naor Ut Comité Jeugdcarnaval, René van de Pas (06 43062367), Ferdy Seuren (06-45208787), Menno Heetkamp (06-57562673) of Tonny Backus (06 54908441). Tot dan. Groep DaRAJur Aantal Deelnemers 1 Dinsdag 19.30 u. 15 Mariëlle Arts, Danielle Baetsen, E llie Claessens, Karin van Dijck, Josje Geurts, Lonneke Hendriks, Janneke Jenniskens, Carolien van Lier, Maria loenen, J olanda Smits, Petra S preeuwenberg, Monique Strijbos, J olanda S winkels, Elly Verstappen 5 Donderdag 18.00 uur 14 Daniëlla Altink, Willy van Dijck, Gonny van Dijck, Kristel G ielen, Marjo Koonings, R iet Koopmans, Kim Kusters, Miranda Lenssen, Gerda Martens, Renate Peeters, Jean Peeters, Lieny Tonnaer, Tonny van Vegchel, Steffie de Wit 6 Donderdag 19.30 uur 15 Petra van Dijck, Jelena Glazkova, Annie Jansen, José Jaspers, Lenie Kemmelings, Gerda van Lipzig, Renate Marcellis, Mieke Peters, Truus Philipsen, Diny Pouwels, Rian Spreeuwenberg, Annelies van der Wegen, Eefje de Wit Tilla de Wit Miek de Wit 8 Zondag 9.00 uur 8 Pauline van Bussel, Lea Hendriks, Ria Jenneskens, Franka van Lier, Mariëlle van Meijel, Irene Peeters, Annelies Rops, Dien Vogels 2 Dinsdag 21.00 u. 12 Piet Arts, BartBens, Bert C laessens. Math Heetkamp, Miel Hendriks, Joeri Hendriks, Twan J enniskens, J eroen Konings, Harrie van Lipzig, Theo Tilleman, Marc van der Valk, Twan Wilmsen, 3 Woensdag 19.30 uur 12 Wilbertde Bruyni, Jan Droesen, Jan Ewals, Jan Jaspers, Edwin Keijsers, Jules Loenen, Luuk van Me Hel, Dennis Nagelkerke, Frans van de Pas, Peter Philipsen, Hans Rongen, Mustafa Sorkhabi 4 Woensdag 21.00 uur 13 Hay Claessens, Richard van Dijck, Edward van Dongen, Martien Janssen, Peter-Paul Koonings, Leon Nijssen, Twan van Osch, Gerard S preeuwenberg, Henk Strijbos, Peter Verstappen, Kalle Voigt Wim de Wit Leo de Wit 7 Donderdag 21.00 uur 20 Stan van Asten, Peter van Bussel, Leon van Dijck, Fun Emonts, Jelle van Hees, Rik Litjens, Stef Peeters, Jan Pijnenborg, Ad Romme, Frans Rops, Mark Smits, Hans Spreeuwenberg. Ton S winkels, Jeroen Tonnaer, Jan van Vegchel, Frank van de Weijer, Mart de Wit Teun de Wit Henk de Wit 9 Zondag 10.30 uur 13 Wiek Arts, Albert van Asten, John Claessens, GerCrienen, Ton van Hees, Theo Jenneskens, Theo Nellen, Robbert van Osch, Frans van Soest GerritVerheijen, Hay Vogels, Twan de Wrt, Jeu de Wit

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14