Ysselsteyn TO 11RCI I IR twee we^en 8een verslag in het YNB! Hoe kan dit? Waarschijnlijk zijn we te zeer overdonderd door de derde overwinning op rij van Joep en Rob van onze (-s tijdrit. De eerste keer deden we nog af als beginners geluk. De tweede overwinning van hun zorgde ervoor dat het sceptische oversloeg in grote bewondering. De derde zege bezorgde Joep en Rob regelrechte helden status, in de tourclub. Tijdens tochten zal het een eer zijn om langs een van hun te rijden in de hoop dat er wat van de gouden glans afstraalt op ons gewone luitjes. Feit is echter dat Rob nog steeds gewoon de varkens moet voeren en dat Joep gewoon elke dag duf centen gaat tellen, andermans centen dus! Zondag 13 sept. reden we onze verlengde clubrit. Op het programma stond de Brabant-tocht. Het triple-A status team Rob en Joep die tijdens de tijdrit van vorige week glorieus voor de derde keer op rij de overwinning opeiste moesten blijkbaar nog uitrusten van hun uitermate geweldige prestatie van vorige week. Zij wisten deze tijdrit waarbij het gaat om finesse en souplesse op werkelijk fabuleuze wijze te winnen. Een driemaal Chapeau, Chapeau, Chapeau. En dat dan wel met hoofdletters. Jammer dat zij er deze week niet waren om na te kunnen praten over hun geweldige prestatie. Graag hadden we ze nog wat veren gestoken. Maar helaas. Zo vertrokken we dus enigszins gedesillusioneerd om 8.00 uur voor de Brabant-tocht en dat was niet alleen omdat het regende maar ook nog door het ontbreken van Frans. Hij had eigenlijk de route voor deze tocht en door het ontbreken van Frans kwam het op wat improviseerwerk aan. Een ding hebben we deze week weer geleerd. Brabantse nachten zijn lang. En 's morgens zijn ze er niet uitgeslapen. Want als ze uitgeslapen waren dan hadden ze in die tijd wel fatsoenlijke wegen aan kunnen leggen. Alle dorpskernen zijn beklinkerd en de fietspaden in Brabant zijn allemaal betontegels, neergelegd in en wildverband waar ze bij Parijs-Roubaix nog geen peleton overheen zouden durven sturen. Al met al niet zo'n geweldig plaveisel om met ranke racefietsjes over heen te gaan. Volgend jaar het toch maar eens in een andere richting zoeken. Want zoals Guus Meeuwis al zong. "Dan denk ik aan Brabant". En meer moetje er ook niet aan doen. Afgelopen zondag een gewone clubtocht. We reden de 75 km versie van de PWC. D.w.z. de ruwe versie van van de PWC van volgend jaar. Hans is doende dit stuk te verfijnen. Wat ons betreft is hetgeen wat we reden al helemaal geslaagd. Mooi zigzaggend over Duitse b-weggetjes tussen de heidekwekerijen door vanaf Twiststeden richting Walbeek, dezelfde streek als de oude versie maar totaal andere wegen. In de buurt van Arcen maakten we nog een ommetje richting Lomm om dan voor Arcen de Maas naar Lottum over te steken. Na de oversteek wederom zig-zag terug naar Ysselsteyn om aan de kilometers te komen, 92 om precies te zijn. Het spinningseizoen nadert weer. En net zoals vorig jaar stelt Maarten de ruimte in het oude Rabobankgebouw hiervoor weer beschikbaar. We spinnen 2* p. week op dinsdag en donderdagavond van 19.00uur-20.00uur. We beginnen op dinsdag 3 nov. De onkosten zijn 6 20.00 p.p. Zorg zelf voor een spinningbike. Er zijn nog enkele plaatsen vrij, dusheb je interesse, neem dan contact op met piet verstappen tel:0623894153. Doe di' vóór 1 oktober 2009. Wil je zelf geen spinningbike aanschaffen, maar toch af en toe een keertje spinnen, dan kan dit voor 3.00 per keer, mits er een spinningbike vrij is. Zijn er nog vragen??? informeer dan bij Piet Verstappen. Wintercompetitie 2009 - 2010 De inschrijfformulieren zijn per mail toegestuurd. Er kan ook ingeschreven worden via inschrijf formulieren die in het clublokaal liggen. De sluitingsdatum ligt op 30 september 2009. Het wedstrijdreglement is in te zien op onze website: http://www.tvvsselstevnnl Kantine poetsen14 oktober Karin van Neerven Gonny van de Pas

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8