DIABETES: BEWEGEN IS EEN SUPERMEDICIJN Van Soest Fysiotherapie en Fitness in Ysselsteyn biedt vanaf januari 2010 weer de mogelijkheid aan mensen met diabetes om een speciaal programma te volgen. Het programma heet Diabetes Direct Fit (DDF) en is gebouwd op 3 pijlers: uitleg over de ziekte, een voedingsplan en een beweegprogramma. Karin van Neerven en Mariëlle van Meijel begeleiden deze groepen sinds 2007. Ze zijn enthousiast over de resultaten. Karin: "Er zijn veel deelnemers die beduidend minder insuline spuiten. Dit is grotendeels het resultaat van het sporten. Door meer spiermassa wordt de insulinegevoeligheid verhoogd." Mariëlle: "Wat we zeker ook erg belangrijk vinden is dat de meeste deelnemers doorgaan met sporten. Ze ontdekken het positieve effect en voelen zich fitter en gezonder. Ook het onderlinge contact in de groepen is erg goed en leerzaam." Hoe vinden de deelnemers het zelf? Hanny Rongen: "Ik ben erg verrast dat het mij zo goed gedaan heeft. Veel minder spuiten en 10 gewichtsverlies. De deskundigheid waarmee wij begeleid worden is geweldig! Het voelt heel goed!" In januari 2010 start er weer een nieuwe groep voor diabetici. Op woensdagavond 18 november vindt een informatie-avond plaats bij van Soest Fysiotherapie en Fitness in Ysselsteyn. Tijd en plaats worden t.z.t. aan de aanmelders bekend gemaakt. Aanmelden voor deze geheel vrijblijvende info-avond kan telefonisch: 0478-541622 of per mail: info@vansoestfvsiotherapieenfitness.nl U kunt ook onze website bezoeken: www.vansoestfysiotherapieenfitness.nl HBS "Ons Genoegen" Succes on NK-outdoor voor junioren. Ons 4-tal jeugdschutters kwam zondag uit Schijndel terug met eveneens 4 medailles. Carrie Wegh behaalde goud bij de recurve-dames junioren, Lode Verbeeten behaalde zilver bij de recurve-heren aspiranten, Mariska Koonings won brons bij de compound-dames aspiranten en broer Dylan won brons bij de compound-heren cadetten. Proficiat allemaal met dit mooie resultaat. Uitslag ravonkampioenschap veld te Someren Heren junioren recurve Goud voor Sjraar Hendriks 269 p Dames compound Goud voor Jolanda v.d.Hombergh 346 p Brons voor Madeleine Hendriks 290 p. Heren compound vet. Goud voor Harrie Poels 362 p Brons voor Cor Jansen 354 p. 4e pl. voor Piet van Berkel 335 p. Dames recurve Goud voor Anette Ficker 244 p. Heren recurve vet. Zilver voor Mart van Hoof 276 p. Heren compound Zilver voor Bas Tonnaer 388 p. 8e plvoor Funs Hendriks 316 p. Uitslag veldwedstrijd Somcren over 2 dagen Dames Compound le Jolanda v.d. Homberg 684 p. 3e Madeleine Hendriks 557 p. Heren compound vet. 3e Harrie Poels 736 p. 7e Cor Jansen 702 p. Heren recurve vet. 5e Mart van Hoof 519 p. Heren compound 17e Funs Hendriks 620 p. NK-veldscbieten Op 19 en 20 sept organiseren wij het Ned Kampioenschap veldschieten in het natuurgebied langs de Paardekopweg. We gaan het parcours op woensdagavond opbouwen, willen de leden hier aan denken. Zorgt op tijd aanwezig te zijn zodat we voor donker klaar zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7