9 kinderdagverblijf Poeh-beer NIEUW IN YSSELSTEYN: BUITENSCHOOLSE OPVANG VERZORGD DOOR KINDERDAGVERBLIJF POEH-BEER KL ii Bso Het 100 Bunderbos geopend U kent kinderdagverblijf Poeh-beer al van de dagopvang die wij inmiddels bijna zeven jaar aanbieden. Dat doen wij nog steeds, maar vanaf deze week bieden wij ook buitenschoolse opvang aan. Bso Het 100 Bunderbos is vlakbij basisschool St. Oda gelegen, achter de Smelehof. Wat is buitenschoolse opvang? Buitenschoolse opvang is opvang van kinderen uit groep 1 tot en met 8 van het basisonderwijs: - voor en na schooltijd tijdens studiedagen of -uren van het personeel van de basisscholen - in schoolvakanties. Wat gebeurt er op de buitenschoolse opvang? De pedagogisch medewerkers bieden tijdens de buitenschoolse opvang allerlei activiteiten aan. Deze activiteiten worden aangepast aan de leeftijd van de aanwezige kinderen. Hierbij vinden wij het erg belangrijk dat uw kind zijn/haar tijd bij ons kan doorbrengen op de manier waarop hij/zij dat graag wil. Uitrusten van een spannende dag, ravotten met vriendjes en vriendinnetjes, ontspannen televisie kijken of bijvoorbeeld een spelletje doen. De Bso is een plek waar de kinderen kunnen ontspannen en zich kunnen vermaken, zonder dat het een 'verlengde schooldag' wordt. Onze Bso-medewerkers zullen activiteiten aandragen, maar tegelijkertijd de kinderen betrekken in het bedenken van deze activiteiten of thema's. Wat zijn de mogelijkheden? De verschillende vormen van buitenschoolse opvang die mogelijk zijn bieden wij aan in een aantal keuzepakketten. Deze bestaan uit voor- en naschoolse opvang, vakantieopvang en opvang tijdens schoolvrije dagen. Door deze pakketten te combineren kunt u buitenschoolse opvang afnemen die perfect aansluit bij uw persoonlijke situatie. Wilt u meer weten? Voor meer informatie over onze Bso of dagopvang kunt u vrijblijvend contact opnemen. Wij beantwoorden uw vragen graag. U kunt ons per email bereiken via info@kdvpoehbeer.nl of tijdens kantooruren bellen op tel: (0478) 569706. Meer informatie over al onze diensten vindt u ook op onze nieuwe website: www.kdvpoehbeer.nl Vanaf 14 september wijzigen de trainingstijden van de dames. Dames 2: 20.00-21.30 Dames 1: 20.30-22.00 Vrijdag 11 september huweliiksreceptie Inge en Willem: voor degene die meegaan, we verzamelen om 18.30 uur bij Roelanzia. nr i Kinderdagverblijf Poeh-beer Lovinckplein 12 5813 CC Ysselsteyn K.v.K. Venlo 12048248 Tel: (0478) 569706 www.kdvpoehbeer.nl info@kdvpoehbeer. nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7