Ysselsteyn |AUTOBEDRIJ^^OIWMAN^^^)EWI^^LUBKAMPIOENSCHAPPÈN 2009j| Na een week met spannende wedstrijden en enkele verrassende uitslagen konden wij op zondag 6 september samen met de sponsor Jeu de Wit de volgende winnaars feliciteren. Heren enkel 6 Dames enkel 7 Heren enkel 7 Dames enkel 8 Heren enkel 8 Dames enkel 4 1Renate Peeters 2. Kristel Gieten 3. Steffie de Wit 4. Gonny van Dijck 1Peter Paul Koonings 2. Wim de Wit 3. Twan van Osch 4. Peter Verstappen 1Kim Kusters 2. Lieny Tonnaer 3. Riet Koopmans 4. Elly Claessens 1. Ton Marcellis 2. Edward van Dongen 3. Rick Litjens 4. Jan Jaspers 1Jelena Glazkova 2. José Jaspers 3. Lea Hendriks 4. Marjo Koonings 1Stef Peeters 2 Dennis Nagelkerke 3. Marc van der Valk 4. Miel Hendriks Wij bedanken alle deelnemers voor de inzet en hopen jullie bij het volgende toernooi op 27 december weer te mogen begroeten Tennisles voor leden en toekomstige leden Tot vrijdag 11.9.2009 bestaat nog de mogelijkheid voor leden of toekomstige leden om zich voor tennisles aan te melden. De lessen worden gegeven op maandagavond en voor informatie kun je bellen met Kalle Voigt, 06 53843374. Informatiebijeenkomst Najaarscompetitie KNLTB op donderdag 10 september (vanavondl) De informatiebijeenkomst begint om 19.30 uur. De aanvoerders/begeleiders hebben hiervoor vorige week al een uitnodigingsmail ontvangen Zowel de aanvoerders als teamleden worden hierbij aanwezig verwacht. Tot vanavond! Najaarscompetitie start op vrijdag 11 september Onze vereniging neemt dit jaar met 9 teams deel aan de najaarscompetitie KNLTB. Deze competitie loopt tot en met 23 oktober. Op vrijdag en zaterdag zijn het maximale aantal van 4 teams ingeschreven. Met ingang van dit jaar hebben we ook een meisjesteam t/m 14 jaar ingeschreven. Speelschema's en uitslagen zijn via onze site te volgen. We wensen alle teams heel veel succes en vooral plezier. Wintercompetitie 2009 - 2010 Wederom wil TVY dit jaar voor haar leden vanaf 16 jaar een wintercompetitie opzetten voor dames en heren. Er wordt gespeeld in dames- en herendubbel en misschien één of meerdere poules gemengd dubbel. De wedstrijden worden gespeeld op de dinsdag, woensdag, donderdag en de zondagochtend in de periode begin november 2009 tot begin maart 2010. Het ligt in de bedoeling poules te laten starten om 19.30 uur en 21.00 uur. Eventueel nog een poule op donderdag om 18.00 uur. Als je eenmaal bent ingedeeld speel je de week altijd op hetzelfde tijdstip. Bij aanvang van de competitie wordt een wedstrijdschema opgesteld. Zo is vooraf bekend op welke datum en tijdstip je speelt, wie dan je partner zal zijn, welke tegenstanders je dan treft en op welke baan je speelt. Er zal geprobeerd worden om de poules op sterkte in te delen. In de carna-valsweek wordt er niet gespeeld. Binnen de poules zal een roulerend schema opgezet worden wie zorg draagt voor het kantinegebeuren. De kosten voor inschrijving bedragen 10,= p.p. voor de gehele competitie, te voldoen bij de wedstrijdcommissie op de eerste speeldag.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 12