1 I 1 1 UTOBEDRIJF GOMMANS DE WIT CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 200 De clubkampioenschappen zijn in volle gang. Tot en met zondag worden de poulewedstrijden en uiteindelijk de finales gespeeld. We wensen iedereen veel succes. Bij het uitgaan van dit bericht is het toernooi niet te volgen op onze website. Dit is wel het geval op de site: www toernooi.nl Wintercompetitie 2009 - 2010 VSSBlStBj)ll Wederom wil TVY dit jaar voor haar leden vanaf 16 jaar een wintercompetitie opzetten voor dames en heren. Er wordt gespeeld in dames- en herendubbel en misschien één of meerdere poules gemengd dubbel. De wedstrijden worden gespeeld op de maan-/dinsdag, woensdag, donderdag en de zondagochtend in de periode begin november 2009 tot begin maart 2010. Het ligt in de bedoeling poules te laten starten om 19.30 uur en 21 00 uur. Als je eenmaal bent ingedeeld speel je de week altijd op hetzelfde tijdstip. Bij aanvang van de competitie wordt een wedstrijdschema opgesteld. Zo is vooraf bekend op welke datum en tijdstip je speelt, wie dan je partner zal zijn, welke tegenstanders je dan treft en op welke baan je speelt. Er zal geprobeerd worden om de poules op sterkte in te delen In de kerstweek, met daarin oud en nieuw, en de carnavalsweek wordt er niet gespeeld. Binnen de poules zal een roulerend schema opgezet worden wie zorgt draagt voor het kantinegebeuren. De kosten voor inschrijving bedragen 10,= p.p. voor de gehele competitie, te voldoen bij de wedstrijdcommissie op de eerste speeldag De inschrijfformulieren zullen per mail toegestuurd worden. Evt. zal er ook ingeschreven kunnen worden via inschrijfformulieren welke in het clublokaal zullen liggen. De sluitingsdatum ligt op 30 september 2009. Kantinedienst 3 september 4 september 5 september 6 september v.a. 20.00 uur Hans Rongen v.a. 20.00 uur Frans Rops 10.00 - 14.00 uur Mark Smits 14.00 - 18.00 uur Joianda Smits v.a. 18.00 uur Gerard Sikes 10.00 - 14 00 uur Renate Peeters 14.00 - 18 00 uur Mieke Peters v.a. 18.00 uur Frans van Soest Kantine poetsen 9 september Franka van Lier Ria Linders OUBENSTEYN - OUDER/KINDTOERNOOI 13 SEPTEMBER 200 Ook dit jaar spelen we weer het ouder/kind toernooi op zondag 13 september Dit toernooi is een gezellige dag waar ieder jaar weer veel kinderen aan mee doen. Je kunt tennissen met je papa of mama, maar je mag ook je oom, tante of iemand anders vragen. Diegene hoeft echt niet te kunnen tennissen, dat maakt het toernooi juist extra leuk. Dit toernooi is voor alle junioren bedoeld, dus ook voor de kinderen die tenniskids volgen. Je kunt je tot 7 september opgeven bij Gerda van Lipzig tel. 541552 of via de mail harriel@home.nl. (vraag je wel even om een leesbevestiging zodat je ook zeker weet dat je mail goed terecht gekomen is). Geef ook maar even duidelijk door met wie je gaat tennissen die dag Tenniskidslessen Na de vakantie gaan we starten met de 2" serie tenniskidslessen. Deze lessen worden zoals altijd weer gegeven op de maandag De eerste lessen werden gegeven door Kristel, de twee serie wordt gegeven door Rick van Tennisschool Maascourt. De tenniskidslessen beginnen op maandag 21 september (De tenniskids lessen zijn een week opgeschoven omdat er nog inhaallessen zijn). Groep 1 16 00-16.35 Femke Linders Lynn van Dongen Michelle van Lier Kim van Bussel Roos Jenneskens Tes Bartray Max Weijmans Luuk-Jan Zegers Groep 2 16.35-17 10 Rick de Wit Jurre van der Ven Jens Houben Wout Smits Bart Arts Lotte Koonings Janne Swinkels Maxima Sorkhabi Groep 3 17.10-17.45 Wout Strijbos Kay Loenen Dion Janssen Jim Michiels Thom de Wit Job Smits Koen Rops Rick van Lier Groep 4 17.45-18.20 Max Martens Pim Koonings Wes van der Weijer Jarno Linders Job Swinkels Bart van der Zanden Jens Hendrix Maandag-Zdinsdagcompetitie junioren Jullie hebben allemaal 9 Maascourt-tennislessen gehad en aan het eind van het jaar krijgen jullie nog een serie van 9. De tenniskids-jeugd gaat na de vakantie weer starten met lessen, met jullie willen we weer met een maandag/dinsdag competitie beginnen Altijd leerzaam en leuk weer gewoon eens een paar maanden wedstrijden te kunnen tennissen Zoals voorheen worden de wedstrijden gepland op maandag of dinsdag. Het opgeven is nog een week verlengd. Dus je kunt je opgeven tot en met zondag 13 september door onderstaand strookje in te leveren bij Marcel vd Zanden,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8