Zanggroep Schone Schijn Dinsdag 8 september gaan we zingen voor de Vrouwenbeweging in de Witte Hoeve in Venray. We vertrekken om 19.45 uur. Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare De vakantie zit er weer op. A.s. vrijdag 4 september is de eerste repetitie. We hopen dat jullie allemaal aanwezig kunnen zijn. Kun je niet komen, meld je dan even af bij Jacqueline van Asten tel. 541849 Repetitie ieugdensemble Voor het jeugdensemble beginnen de repetities op vrijdag II sepetcmbcr. De repetities zijn in de Smelehot en beginnen om 18.15 uur tol 19.00 uur. Ook de nieuwe jeugdleden worden verwacht. Vergeet muziekstandaard mee nemen. Als je nog vragen hebt kun je bellen met Ank Jacobs (542037) of Petra Spreeuwenberg (542069) Corveedienst Corveedienst voor de maand september: Manon Versteegen, Suzan Spreeuwenberg, Sef Spreeuwenberg en Harm Tonnaer. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen Verslag clubtocht van zondag 30 augustus 2009 O URCLUB Toen ik zaterdagavond in Ysselsteyn was om mij geestelijk voor te Ihktf'(jj) bereiden op de clubtocht van deze zondag kreeg ik het commentaar. Gej schriel) toch die stukskes ien 't krentje?". Mijn antwoord was dat ik dat niet alleen doe, maar we per toerbeurt de stukjes schrijven. "Den van vurrige week was veul te lang". Maar dat was ook een tocht van 230 km. Dus dan moet/mag dat stuk ook langer zijn probeerde ik nog uit te leggen maar.... het bleef een te lang verhaal. Dus speciaal voor hem. Deze zondag zijn we weer gaan tietsen. Rondje van 93 km om Venlo heen. Hierna terras Egelmeers. Punt. Zo beter? PAARDENSPORTVERENIGING. Afgelopen vraijdag op de dressuur wedstrijd in de Mortel Behaalde familie Franken weer mooie prijzen. Joyce was met Zodiack le in het B Sabine was met Zodiack 4e in het LI Proficiat Dames. I Bericht van het JOC Ysselsteyn Doe mee met de JOC Ysselsteyn fotowedstrijd 2009! In het kader van de internationale dag voor de vrede op 21 september 2009 organiseert het JOC Ysselsteyn bij de Duitse militaire begraafplaats een fotowedstrijd met het thema VREDE! e ereen mag deelnemen aan de wedstrijd. De leeftijdscategorieën voor deelname zijn tot 18 jaar en vanaf jaar en ouder. Probeer jouw idee van VREDE vast te leggen op de mooiste foto die je ooit hebt gemaakt. J Er worden 6 foto's genomineerd per leeftijdscategorie. De genomineerde foto's krijgen een plaats op de fototentoonstelling bij de Duitse militaire begraafplaats. Deze tentoonstelling staat bij de Duitse militaire begraafplaats van 21 september tot 18 december 2009. Op vrijdag 13 november wordt er een publieksprijs uitgereikt per leeftijdscategorie. De foto moet digitaal verstuurd worden vóór 18 september 2009 naar info@ioc-vsselstevn mm Op onze Webslte www.ioc-vsselstevn.com vindt je het inschrijfformulier en de voorwaarde voor de fotowedstrijd. M IBTC

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5