J^UTOBEDRIJ^GOMMAN^^D^jVIT^CLUBKAMPIOENSCHAPPEhyZOO^j De clubkampioenschappen zijn in de periode van 29.08.2009 t/m 06.09.2009. Eén dezer dagen zal de wedstrijdindeling op de site staan. Voor alle vragen kunt u zich wenden tot de wedstrijd leiding Kalle Voigt 0478-545008. We wensen alle deelnemers een sportief en gezellig toernooi toe. Wintercompetitie 2009 - 2010 Wederom wil TVY dit jaar voor haar leden vanaf 16 jaar een wintercompetitie opzetten voor dames en heren. Er wordt gespeeld in dames- en herendubbel en misschien één of meerdere poules gemengd dubbel. De wedstrijden worden gespeeld op de maan-/dinsdag, woensdag, donderdag en de zondagochtend in de periode begin november 2009 tot begin maart 2010 Het ligt in de bedoeling poules te laten starten om 19.30 uur en 21 00 uur. Als je eenmaal bent ingedeeld speel je de week altijd op hetzelfde tijdstip Bij aanvang van de competitie wordt een wedstrijdschema opgesteld. Zo is vooraf bekend op welke datum en tijdstip je speelt, wie dan je partner zal zijn, welke tegenstanders je dan treft en op welke baan je speelt. Er zal geprobeerd worden om de poules op sterkte in te delen. In de kerstweek, met daarin oud en nieuw, en de carnavalsweek wordt er niet gespeeld. Binnen de poules zal een roulerend schema opgezet worden wie zorgt draagt voor het kantinegebeuren. De kosten voor inschrijving bedragen 10,= p.p. voor de gehele competitie, te voldoen bij de wedstrijdcommissie op de eerste speeldag. De inschrijfformulieren zullen per mail toegestuurd worden. Evt. zal er ook ingeschreven kunnen worden via inschrijfformulieren welke in het clublokaal zullen liggen. De sluitingsdatum ligt op 30 september 2009. Kantinedienst 29 augustus 30 augustus 31 augustus 1 september 10.00- 14.00 uur Rik Litjens 14.00 - 18.00 uur Jules Loenen v.a. 18.00 uur Frank van Meijel 10.00 - 14.00 uur Frans van de Pas 14.00 - 18.00 uur Twan van Osch v.a. 18.00 uur Dennis Nagelkerke v.a. 20.00 uur Wim Peeters v.a. 20.00 uur Jan Pijnenborg Kantine poetsen 2 september Marja Kortenoeven/Kim Kusters pHOUBENSTEYN - OUDER/KINPTOERNOOl 13 SEPTCMBERjoÖSI Ook dit jaar spelen we weer het ouder/kind toernooi op zondag 13 september. Dit toernooi is een gezellige dag waar ieder jaar weer veel kinderen aan mee doen. Je kunt tennissen met je papa of mama, maar je mag ook je oom, tante of iemand anders vragen. Diegene hoeft echt niet te kunnen tennissen, dat maakt het toernooi juist extra leuk. Dit toernooi is voor alle junioren bedoeld, dus ook voor de kinderen die tenniskids volgen. Je kunt je tot 7 september opgeven bij Gerda van Lipzig tel. 541552 of via de mail harriel@home.nl. (vraag je wel even om een leesbevestiging zodat je ook zeker weet dat je mail goed terecht gekomen is). Geef ook maar even duidelijk door met wie je gaat tennissen die dag Tenniskidslessen Na de vakantie gaan we starten met de 2® serie tenniskidslessen. Deze lessen worden zoals altijd weer gegeven op de maandag. De eerste lessen werden gegeven door Kristel, de tweede serie wordt gegeven door Rick van Tennisschool Maascourt. Meer informatie krijgen alle deelnemers via de mail en donderdag 3 september komt de indeling in het YNB. Maandag-Zdinsdagcompetitie junioren Jullie hebben allemaal 9 Maascourt-tennislessen gehad en aan het eind van het jaar krijgen jullie nog een serie van 9. De tenniskids-jeugd gaat na de vakantie weer starten met lessen, met jullie willen we weer met een maandag/dinsdag competitie beginnen. Altijd leerzaam en leuk weer gewoon eens een paar maanden wedstrijden te kunnen tennissen. Zoals voorheen worden de wedstrijden gepland op maandag of dinsdag. Je kunt je opgeven tot en met zondag 6 september door onderstaand strookje in te leveren bij Marcel vd Zanden, Grauwveen 9. Daarna wordt de indeling gemaakt en op maandag 14 september/dinsdag 15 september gaan we beginnen met de competitie. Aanmelden kan via onderstaand strookje (één vakje aankruisen) Ik doe graag mee aan de maandag/dinsdag competitie Naam e-mail Ik speel het liefst op: maandag dinsdag maakt niks uit, ik kan allebei de dagen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 9