Trainen j Nog 1 week en dan zit de vakantie er weer op en dus beginnen de trainingen weer. Voor de dames maandag 7 september en de heren donderdag 10 september Nieuwe leden gezocht We zijn nog op zoek naar nieuwe leden. Dus als volleyballen je het wat lijkt, kom dan een keer kijken of nog beter train een keer met ons mee in de gymzaal in Ysselsteyn, Pater Tulpstraat 1 De dames trainen op maandagavond en de heren trainen op donderdag avond van 20.30 tot 22.00 uur. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met Marian Swinkels (0493-312013, dames) of Ivo Nagelkerke (0478-541897, heren). Of kijk op vsselstevn.dorDenvenrav.nl/vollevbalclub Verhuur volleybalvelden Onze volleybalveldenvoor buiten zijn te huur, de huur bedraagt 10 euro per veld. Hiervoor kun je contact opnemen met Joop Geurts tel:0478-541557. Vriendschapsbanden Ysselsteyn - Bonbruck Inmiddels zijn alle Bonbruck-gangers weer veilig thuis gearriveerd. Allereerst de wielrenners, die uiteindelijk maar liefst 810 km in 6 dagen afgelegd hebben. Het was een fantastische tocht en een groots onthaal in Bonbruck. Ook dank voor de vele (hilarische) reacties die wij via de internetsite http://vsselstevnbonbruck.waarbeniii.nu/ (let op!: zonder www) mochten ontvangen. Dit is ons enorm tot steun geweest. De site is nog steeds in de lucht, dus u kunt de vele reacties en foto's nog bekijken. Dan de overige deelnemers aan de Bonbruck reis. Zij arriveerden op donderdag avond waar het ontvangst als vanouds weer bijzonder gastvrij was. Tijdens het officiële gedeelte en het aangeboden avondeten werden we o.a. welkom geheten door de burgemeester Monika Maier. We hebben een 2-tal cheques namens de Ysselsteyn se gemeenschap en de gemeente Venray kunnen aanbieden aan het opvanghuis voor geestelijk gehandicapten. Daarna volgden een 2-tal zeer mooie dagen met o.a. bezoeken aan een snuiftabakfabriek, het Allianz voetbalstadion van Bayern München, het opvanghuis voor geestelijk gehandicapten, de bloemenzaak en het huis van Ger en Annemarie Deters (alwaar onze Joekskapel Junge Leute een serenade heeft gebracht) en een openluchtmuseum, 's Avonds werd uiteraard het 'Volksfest' bezocht onder het genot van een onvervalste 'Mal3' bier en 'Bratwurst met Sauerkraut'. Het feest duurde tot in de late uurtjes en de vriendschapsbanden zijn door de 55 aanwezige Ysselsteyners weer verder verstevigd. We hopen over 4 jaar wederom deze reis te maken, waarbij we graag wat meer jeugdigen rond de 20 jaar mee willen nemen. Maar voor het zover is willen we over 2 jaar onze Bonbruckse vrienden weer graag in Ysselsteyn welkom heten. Helaas heeft in eerder YNB's een foutief bankrekening nummer gestaan i.v.m. de donatie die wij doen aan het goede doel: het tehuis voor gehandicapten in Bonbruck. Indien er mensen zijn die de bijdrage alsnog willen overmaken kan dat op rekening nummer 13.35.62.999. Wij zorgen ervoor dat dit geld alsnog op de daarvoor bestemde plek terecht komt. Comité Bonbruck: Sieb Nijssen, Willie Koonings, Wim Janssen, Piet Smets, Henk Deters, Eric Michels.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7