ZiN Vsselsteyn TIEF ZijActief Ysselstevn Kienen Op dinsdag 25 augustus is er weer kienen in Dancing Pilot,aanvang 19.30 uur. Corrie Couwenberg zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Excurcie Roovse Wissel op 18 September Willen degenen die nog geen kopie van legitimatiebewijs voor het bezoek aan de Rooyse Wissel ingeleverd hebben, dit UITERLIJK 23 AUGUSTUS doen bij Marian Bartray, Peter Janssenweg 34. Alvast bedankt! jjAUTOBEDRIJMjOMMANS&DEVVÏT CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2ÖÖg| De clubkampioenschappen zijn in de periode van 29.08.2009 t/m 06.09 2009. U kunt voor de enkel inschrijven tot en met zondag 23 08 2009 - 24uur op onze site www.tvvsselstevn.nl of middels de inschrijfkaarten in ons clubgebouw. Dit is dus de laatste mogelijkheid om in te schrijven. De indeling geschiedt op sterkte volgens de pasjes en naar inschatting van de wedstrijdleiding In deze periode kunt u verhinderingen opgeven op maximaal 2 werkdagen en op maximaal een weekenddag (uitgezonderd het finaleweekend Bij opgave van verhinderingen kunt u met 2 wedstrijden op een avond of 2 wedstrijden op een hele dag gepland worden (wij proberen dit vanzelfsprekend te vermijden). Er wordt gespeeld in een poule systeem. Er worden 2 sets gespeeld en bij de stand van 1-1 beslist een tiebreak (tot 10 met een verschil van 2) wie de winnaar is. Wij zullen er naar streven om in poules van 4 of meer te starten. Het spreekt vanzelf dat hiervoor voldoende inschrijvingen binnen moeten zijn. Bij gelijke standen geldt de volgorde van wedstrijdpunten, onderlinge setstanden, onderling gamesaldo Als hierna alles gelijk is beslist de onderlinge wedstrijd. Vanaf de halve finales (of als de tijd het toelaat v.a. de kwart finales) wordt om 2 gewonnen sets gespeeld met een gewone tiebreak in iedere set bij de stand van 6-6 Voor alle vragen kunt u zich wenden tot de wedstrijdleiding Bij vragen welke niet hiervoor beschreven zijn beslist de wedstrijdleiding, Kalle Voigt 0478-545008. Waar dit reglement niet in voorziet beslist de wedstrijd-leiding. Bij inschrijving wordt je geacht om het boven staande te accepteren. THUISBLUVERSTOERNOOI 2009 Afgelopen zondag hebben wij met prachtig weer het thuisblijvertoernooi gespeeld Na een gezellige dag konden de volgende poulewinnaars bekend gemaakt worden: Poule A Gerrit Verheijen Poule B Twan Jenneskens en Jeu de Wit Poule C Kalle Voigt Poule D Jan Pijnenborg Poule E Jean Peeters Alle deelnemers bedankt en tot ziens bij de clubkampioenschappen over 2 weken. Kantine poetsen 26 augustus Marjo Koonings/Riet Koopmans llHQUBENSTEYN - OUDER/KINDTOERNOO113 SEPTEMBER 2009|| Ook dit jaar spelen we weer het ouder/kind toernooi op zondag 13 september. Dit toernooi is een gezellige dag waar ieder jaar weer veel kinderen aan mee doen. Je kunt tennissen met je papa of mama, maar je mag ook je oom, tante of iemand anders vragen. Diegene hoeft echt niet te kunnen tennissen, dat maakt het toernooi juist extra leuk. Dit toernooi is voor alle junioren bedoeld, dus ook voor de kinderen die tenniskids volgen. Je kunt je tot 7 september opgeven bij Gerda van Lipzig, tel. 541552 of via de mail harriel@home.nl. (vraag je wel even om een leesbevestiging, zodat je ook zeker weet dat je mail goed terecht gekomen is). Geef ook maar even duidelijk door met wie je gaat tennissen die dag Tenniskidslessen Na de vakantie gaan we starten met de 2® serie tenniskidslessen. Deze lessen worden zoals altijd weer gegeven op de maandag. De eerste lessen werden gegeven door Kristel, de tweede serie wordt gegeven door Rick van Tennisschool Maascourt Meer informatie krijgen alle deelnemers via de mail en donderdag 3 september komt de indeling in het YNB. Limburg """i RthoNch vi vrouwannutwarh

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5