S.V. YSSELSTEYN
F]
rtr
www.svvsselstevn.nl
SENIOREN
DATA AANVANG TRAININGEN OEFEN- c.q. BEKERWEDSTRIJDEN 2009/2010
Don. 6 aug.:
Zon. 9 aug.:
Din. 11 aug.:
Don. 13 aug.:
Zon. 16 aug.:
Din. 18 aug.:
Don. 20 aug.:
Zat. 22 aug.:
Zon. 23 aug.:
Din. 25 aug.:
Don. 27 aug.:
Zat. 29 aug.;
Zon. 30 aug.:
Din. 01 sept.:
Don. 03 sept.:
Zon. 06 sept.:
Din. 08 sept:
Training selectie 1 aanv.
Training selectie 1 aanv.
Training selectie 1 aanv.
Training selectie 1 aanv.
Training overige elftallen aanv.
Venray-Cup (Mcrselo) aanv.
lc Wedstrijd Ysselsteyn 1 aanv.
Training selectie 1 aanv.
Training selectie 1 aanv.
T raining overige elftallen aanv.
Leunen 1 - Ysselsteyn 1 aanv.
Veteranen - Ysselsteyn 4 aanv.
Ysselsteyn 2 - NWC 5 aanv.
Ysselsteyn 3 - Wittenhorst 8 aanv.
Ysselsteyn 5 - Melderslo 3 aanv.
Ysselsteyn 1 - TOP'27 1 aanv.
Training overige spelers sel.l aanv.
Deurne 5 - Ysselsteyn 2 aanv.
Training overige spelers sel.l aanv.
Training overige elftallen aanv.
Ysselsteyn 1 - ZSV 1 aanv.
ASV'33 2 - Ysselsteyn 2 aanv.
Melderslo 2 - Ysselsteyn 3 aanv.
Ysselsteyn 4 - Hegelsom 3 aanv.
Hegelsom 4 - Ysselsteyn 5 aanv.
aanv. competitie Ysselsteyn 1
Fiducia 1 - Ysselsteyn 1 aanv.
Training selectie 1 aanv.
Training overige elftallen aanv.
aanv. competitie overige elftallen
Ysselsteyn 1 vrij
Ysselsteyn 2 - Montagnards 3 aanv.
Oostrum 3 - Ysselsteyn 3 aanv.
Volharding 6 - Ysselsteyn 4 aanv.
Ysselsteyn 5 - GFC'33 4 aanv.
Menos 1 - Ysselsteyn 1 aanv.
14.00 uur
20.00 uur
11.00 uur -
20.00 uur
20.00 uur
20.00 uur
11.30 uur
12.00 uur
20.00 uur
20.00 uur
20.00 uur
18.00 uur,
18.00 uur,
11.00 uur,
12.30 uur,
10.30 uur,
18.45 uur,
20.00 uur
18.45 uur,
20.00 uur
20.00 uur
18.00 uur,
11.00 uur,
11.00 uur,
10.30 uur,
10.30 uur,
18.30 uur
20.00 uur
20.00 uur
11:30 uur, H. v.d. Weijer
10:00 uur, vertrek 9.00 uur
10.00 uur, vertrek 9.00 uur
10:30 uur, M. Houben
18.30 uur
J.W. Dwarswaard
H. v. Asten
II. v d. Weijer
M. Houben
J. Vergeldt
A. Es-Sayedi
vertrek 17.45 uur
L.T.J.M. van Gorp
vertrek 9.45 uur
vertrek 10.00 uur
P. Koopmans
J. Vergeldt
UNIOREN
PROGRAMMA ZATERDAG 8 AUGUSTUS
Fiducia Al - Ysselsteyn Al
aanvang 15.00 uur, vertrek 13.45 uur
Rijden: Mark Romme, Klaas Grienen, Dennis Teunissen, Joris Verheyen, Bart Philipsen,
Stan van Asten
PROGRAMMA DONDERDAG 13 AUGUSTUS
SVOC'Ol Al - Ysselsteyn Al
aanvang 19.00 uur, vertrek 17.45 urn-
RijdenRuud Arts, Bart Alders, Ruud van Osch, Johan Swinkels, Pascal Claessens,
Simon Jeurissen