N r k Programma van 30 juli t/m 08 aug Zaterdag 01-aug Zaterdagavondgroep 20:00 Zaterdag 08-jul Zaterdagavondgroep 20:00 Examenfeest 2009 Ook dit jaar zal er in de Jera weer een examenfeest plaatsvinden. Alle geslaagden die hier aan mee willen doen kunnen zich opgeven bij Stan van Asten stanvanasten@hotmail.com of 0623557944 Nadere informatie wordt verstrekt in de komende weken als de opgaven bekend zijn. Hallo Piëlpubers, De inschrijfformulieren voor het komende jaar zijn weer uitgedeeld. Ook kun je je gaan opgeven voor de overnachting eind augustus. Voor degene die afgelopen jaar geen lid zijn geweest en dit komend jaar wel wil worden en niet ouder zijn dan 15 jaar (lstc t/m 3dc klas is er de mogelijkheid om via onderstaand strookje lid te worden. Naam: Adres: Telefoon: Geb.datum: Handtekening ouder: Ik geef me op voor: Het lidmaatschap en de nacht-activiteit en betaal €50,- 1 1 Alleen het lidmaatschap en betaal €30,- Inleveren kan tot 1 augustus a.s bij Lonneke Hendriks, Timmermannsweg 27. Graag contant betalen bij het afgeven van het opgave-strookje. Jera-Kamp 2009 Zaterdag 1 augustus vertrekken we met de bus richting kampgebouw "De Patronaat" in Neer, om daar een fantastische week te gaan beleven. Dit jaar gaan er maarliefst 20 meiden en 36 jongens mee. Let op! Op de bagagelijst zijn we iets vergeten te vermelden. Namelijk reflecterende veiligheidshesjes. Bij deze dus het verzoek of iedereen deze mee wil nemen. Enkele belangrijke tijden: - 10.00u. Inladen vrachtwagen door de leiding - 11.00u. Inleveren bagage kinderen - 13-OOu. Vertrek met de bus naar Neer Natuurlijk zijn alle ouders, grootouders, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes uitgenodigd om de kids uit te zwaaien bij vertrek. We gaan er een mooie week van maken! Ondertekend de leiding: Kampkoerier Hennie Beelen, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, Marloes Wilmsen, René van de Pas, Ruud Sanders, Luc Philipsen, Cindy Peters, Jos Arts, Stijn Claessens, Menno Heetkamp, Kim van Osch, Willem Verheijen, Ingo Seuren, Anouk Ewals en John van de Ven. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tp.lffnnn nr> 0000.8818

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3