Zipé TIEF HBS "Ons Genoegen" Uitslag veldwedstrijd St. Oedenrode Hieronder de resultaten van onze leden bij de veldwedstrijd te St. Oedenrode. Bare bow vet. Comp. Vet. Ree. Heren Comp. Heren 2e pi. Jan Koonings 549 p. 2e pl. Harrie Poels 724 p. 10e pl. Piet v. Berkel 688 p. 110 pl. Ton Hellegers 634 p. 24c pl. Funs Hendriks 660 p. Ree. Vet. 6e pl. Mart van Hoof 549 p Ree. D. 3C pl. Karin Wolder 361 p. Ree. H. jun. le pl. Sraar Hendriks 580 p. Comp.D. 5e pl. Madel. Hendriks 433 p. Gerard Koonings in Taiwan Gerard Koonings is maandagmorgen naar Taiwan vertrokken voor zijn deelname aan de World-Games in de stad Kaohsiung. Op het W.K. veldschieten in Wales in 2008 werden er 3 tickets binnengehaald door het Ned. team die recht gaven aan deelname aan deze spelen welke het best zijn te beschrijven als de spelen voor niet- Olympische sporten. De handboogdicipline veldschieten is er daar een van. Dit voorjaar waren er selectiewedstrijden, o.a. in Ysselsteyn, waarin uitzending naar Taiwan was te verdienen. Door zijn prima resultaten verdiende Gerard ziin plaats in de Ned. afvaardiging die begeleid wordt door Ron v.d Hoff als bondscoach. De veldwedstrijd wordt geschoten van vandaag, donderdag tot en met zondag. Zij Actief Ysselsteyn Kienen Op dinsdag 28 juli is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Willy Verheijen zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Fietstocht Op dinsdag 11 augustus is onze jaarlijkse fietstocht. Die weer door Truus en Truus is georganiseert. Ook dit jaar hebben ze weer een mooie route voor ons uitgezet. Wil je mee gaan fietsen, dan kun je je opgeven bij Willy Verheijen tel. 541292 Verdere informatie volgt nog. Bezoek de Roovse Wissel We hebben zoveel aanmeldingen gekregen voor de excursie naar de Rooyse Wissel dat er op het moment een wachtlijst is. We mogen maar met maximaal 25 personen dit jaar een bezoek brengen.We gaan nu een nieuwe aanvraag bij de Rooyse Wissel doen voor een extra excursiein 2010. Helaas moeten we dus enkele leden dit jaar teleurstellen,maar wellicht kunnen we u binnenkort laten weten dat u volgend jaar aan de beurt bent. JEU-DE-BOULESVERENiGlNG de Piëlboulers Afgelopen woensdag was het uitwisselings-toumooi tussen Ysselsteyn en Heide op het Lovinckplein. Allen die meegeholpen aan het welslagen van dit tournooi hartelijk dank. NOTEER IN UW AGENDA: HERFSTTOURNOOl ZATERDAG 26 SEPTEMBER HBS •y Limburg RthoMah «i •rouwirniilDirt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5