[mm Vsselsteyn vamU Venrav Open 2009 Na een week met goed weer en spannende wedstrijden zijn de titel en de plaatsen als volgt verdeeld: Heren Dubbel 5 1ste plaats en clubkampioen Peter Paul Koonings en Peter Verstappen 2de plaats Twan van Osch en Wim de Wit Dames Dubbel 6 1ste plaats en clubkampioen Lindsey Pouwels en Steffie de Wit 2de plaats Gonny van Dijck en Riet Koopmans Heren Dubbel 7 1ste plaats 2de plaats 3de plaats Mustafa Sorkhabi en Leon Nijssen Mart de Wit en Jan Ewals Harrie van Lipzig en Peter Philipsen Dames Dubbel 7 1ste plaats 2de plaats 3de plaats Jelena Glazkova en Lieny Tonnaer Karin van Dijck en Jolanda Swinkels Elly Claessens en Maria Loenen Heren Dubbel 8 1ste plaats 2de plaats Miel Hendriks en Dennis Nagelkerke John Claessens en Gerrit Verheijen ledereen gefeliciteerd met de behaalde resultaten. Hier alvast de informatie dat de volgende toernooien op 16 augustus (Thuisblijverstoernooien van 29 augustus t/m 6 september (Enkel clubkampioenschappen) zijn. Komende week, van woensdag 8 t/m zaterdag 11 juli, wordt voor de dertiende opeenvolgende keer in de Gemeente Venray het Venray Open gespeeld, het tennistoernooi om het kampioenschap van Venray. Aan het toernooi wordt deelgenomen door alle zeven verenigingen uit de Gemeente Venray: TV Oostrum, TV Oirlo/Castenray, TV Merselo, TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/Heide, TV Ysselsteyn en TC Venray, dit jaar aangevuld met gastvereniging De Loonse Duinen uit Overloon. Bovendien is als gevolg van de gemeentelijke herindeling TV De Gagel uit Wanssum als vaste deelnemer toegevoegd, waarmee het totale deelnemersveld met ca. 20% is toegenomen. De organisatie van het toernooi is wederom in handen van de 4 grootste verenigingen, t.w. TC Rodhe, TC Venray, TV Leunen/Veulen/ Heide en TV Ysselsteyn. Het concept is ongewijzigd: prestatief tennis maar daarnaast gezelligheid met elkaar. Woensdagavond vanaf 18.00 uur starten we met de poulewedstrijden op de diverse parken. TVY is zoals vanouds in alle seniorencategorieën vertegenwoordigd. Zowel de Jeugd als de Senioren spelen namens hun vereniging in teamverband in een soort Daviscupsysteem in poules tegen elkaar om het kampioenschap in de diverse categorieën. De Jeugd speelt het hele toernooi op het park van TCV, de poulewedstrijden op woensdag en donderdag, en op vrijdag de finales en de wedstrijden om de derde en vierde plaats. De Senioren spelen hun poulewedstrijden op de parken van Ysselsteyn (Open Klasse), Leunen (Klasse 7), Overloon (Klasse 8/9) en Rodhe (Klasse Veteranen 50+). De finales en de wedstrijden om de plaatsen 3 t/m 6 worden gespeeld op zaterdag op de banen van TC Venray. Het toernooi wordt om ca. 18.00 uur afgesloten met de prijsuitreiking. Aansluitend aan de prijsuitreiking tot in de vroege uurtjes, zal de slot- en feestavond worden opgeluisterd door de huisband van TCV, The Lucky Aces. Tien jaar geleden stond deze band voor het laatst op de planken van Venray Open. Tijd vooreen terugkeer in een speciale bezettingtijd voor The return of the Aces Wie worden de nieuwe tenniskampioenen van Venray? Vorig jaar werden de hoofdprijzen bij de senioren redelijk verdeeld, terwijl bij de junioren Venray en Rodhe duidelijk de sterksten waren. Kom naar de diverse parken om te genieten van de tennissport en uw plaatselijke favoriet(en) aan te moedigen U bent van harte welkom, de toegang is gratis. Kantinedienst 8 juli 9 juli 10 juli v a. 20.00 uur Lenie Kemmelings v a. 20.00 uur Jeroen Konings v a. 20.00 uur Mark Sorkhabi Kantine poetsen 15 juli Mariet Janssen Ria Jenneskens

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8