Waterbakqevechten 2009! Ook dit jaar organiseert OJC Jera '70 de Waterbakgevechten 2009!! Dit jaar zullen deze plaatsvinden voor het gebouw van de Jera, tussen de Jera en de Vitelia Fabriek! Ook dit jaar hebben we weer de prominentenklasse, in deze klasse zullen een aantal "bekende1' pielreuzen plaatsnemen op de gevreesde balk! Nadat vorige week de volgende namen al bekend gemaakt zijn - Geert van Dijck (Vorst van de Pielreuzen) - Erwin Dijkstra (Trainer/Coach Peelkorf 1) - Martin Houben (Voorzitter SV Ysselsteyn) - Peter Knapen (Voorzitter CV de Pielreus) Volgt deze week r*- Prins van de Pielreuzen Bart I Geef je snel op voor de waterbakgevechten door een mailtje te sturen naar waterbakgevechten@hotmail.com. vermeld hierin je naam en je leeftijd zodat we je kunnen indelen in de juiste categorie!! (Je mag je inschrijven vanaf groep 7) Nodig je vrienden uit op gezellig mee te doen!! Ook meiden hoeven niet bang om nat te worden!! Voor de jera zal voor deze gelegenheid speciaal het Jera terras geopend worden, we hopen hier jong en oud te mogen begroeten op kermiszondag 5 juli om 13.001! Tot dan!! NIEUWE DATUM ZESKAMP 'Vroeger' werd er op het veld bij de Jera jaarlijks een geweldige zeskamp georganiseerd. Stichting Jera on Air heeft besloten deze geweldige dag weer nieuw leven in te blazen. Op 19 juli wordt de zeskamp gehouden. De datum is dus gewijzigd. Oorspronkelijk stond de zeskamp gepland voor 12 juli. Opgeven kan vanaf vandaag bij Bram Jeurissen. Een team bestaat uit 8 personen waarvan minimaal 2 vrouwen. Per team dient 15,- inschrijfgeld betaald te worden. Dit doe je samen met het opgavenstrookje in een enveloppe en lever je af bij Bram Jeurissen op de Deurneseweg 173. Opgeven per mail en later contant betalen kan ook via jeurissenbram@hotmail.com. 2 Opgeven: Naam team: Naam contactpersoon: Telefoon contactpersoon: Let op: Deelname is alleen mogelijk wanneer je 16 jaar of ouder bent.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7