Als club-dj was hij jaren het gezicht van de "Global Dance Party's", en had als thuis basis discotheekJOY" in Eindhoven. Na een paar jaar in een Beachclub te hebben gedraaid is Peter zich meer gaan ontwikkelen als Après-ski-jay. Door zelf remixen te maken van bestaande nummers onderscheidt hij zich van de rest, wat als resultaat heeft dat hij op kleine en grote evenementen een veelgevraagde dj is.Nu is hij regelmatig te vinden in bekende uitgaansgelegenheden in het zuiden des lands. Zo heeft hij zijn vaste avonden in ."The Ocean" ,en "feestboerderij de Breyenburg". Ook is hij één van de vaste dj's van Veronica in het zonnige Mallorca en kun je hem zien op het grootste en gezelligste feest van Nederland Go Après-ski Dj Peter van Gog's draaistijl is moeilijk te beschrijven ,maar één ding staat wel vasthet zal weer een top avond gaan worden in de Jera'70ü Iets watje beslist niet mag missen! Noteer het volgende ook alvast in je agenda! Kermis: Vrijdag 3 juli: Plork en de Aannemers Zondag 5 juli: Waterbakgevecht (meer info volgt z.s.m.) Aardbeienactie Piëlpubers _AI bijna een jaar lang organiseren we activiteiten voor de Piëlpubers, activiteiten die geld kosten. Daarom /illen we een actie gaan houden. We gaan AARDBEIEN verkopen!!! Dit gaan we doen op vrijdag 3 juli, u kunt ons verwachten tussen 16.00 uur en 20.00 uur, zorg dat u thuis bent. Mocht u ons dan toch gemist hebben, geen nood, wij staan op zaterdag 4 juli tussen 08.30 uur en 12.00 uur bij Bakkerij van Gassel voor de deur. De aardbeienactie wordt mede mogelijk gemaakt door: - Aspergekwekerij Frank Swinkels - Bakkerij van Gassel WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. F*<ENEMENTEN-AGENDA 2009 11 oktober j juli Aardbeienactie Piëlpubers 4 t/m7 juli Kermis Ysselsteyn 12 oktober 12 juli Podiumconcert 21 oktober 13 juli Vergadering Dorpsraad 22 oktober 13 juli Uitstapje Zij Actief 23 oktober 11 Augustus Fietstocht Zij Actief 3 november Augustus Lotenverkoop Zonnebloem 5 november 1 t/m 8 aug Jera-Kamp 8en9aug. Menwedstrijden klasse 1-2-3-en 7 november recreanten. 9 november 20 t/m 23 aug. Bezoek aan Bonbruck 14 november 15 augustus Peter Winnen Classic 21 november 29+30 aug. Overnachting Piëlpubers. 28 november 14 september Vergadering Dorpsraad 11/12 dec. 18 september Excursie Rooyse Wissel Zij Actief 14 december 3 en 4 okt. Samengestelde Wedstrijd 16 december Paardensportvereniging Ysselsteyn 19 december 6 oktober Stijl,kleur en interieur Zij Actief 21 december 22 december Regionale autocross wedstrijd circuit timmermannsweg Vergadering Dorpsraad Feestavond KBO Thema avond(borstkanker) Zij Actief Zonnebloem (verrassing!) Lezing psycholoog Zij Actief Jaarvergadering oudervereniging basisschool Jaorvergadering c.v. Piëlreus Vergadering Dorpsraad Vorsteraodsbal c.v. Piëlreus Feest 75 jaar Zij Actief Feestavond APK Kerststerren Aktie Enjoy Together Vergadering Dorpsraad Advents/Kerstviering KBO Kaartverkoeëp bonte aovend Kerstavond Zij Actief Kerstviering Zonnebloem

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3