E f k an 02 juli t/m 11 juli Donderdagavondgroep 18:30 Groep 5/6 Plork en de Aannemers 20:00 Mirjam in 't Hulst Elly de Wit Geert in 't Hulst Ben van Osch WATERBAKGEVECHT 14:00 Medewerkersvergadering 19:30 Donderdagavondgroep 18:30 Waterspellen Groep 5/6/7/8 Sexy Summer Party 20:00 Ysselsteynse kermis: Plork en aannemers bij Jera'70 Aanstaande vrijdag barst de kermis los in Ysselsteyn. Bij OJC Jera'70 staan deze avond niemand minder dan Plork en de aannemers op het podium. De mannen maken er telkens een grandioos feest van, en dit zal aanstaande vrijdag dan ook niet anders zijn. In den beginne was er niets, toen een hele tijd wel weer wat en toen was er Plork. Plork, een eenzame jongeman zonder vriendjes of welke vorm van liefde dan ook. Overal waar hij liep werd hij gebeten door honden, gekrabd door katten en uitgescholden door de rest van de wereld. De enige wezens die hem wel begrepen waren de eendjes in de vijver van het bejaardentehuis (hoewel dit hem wel het nodige brood heeft gekost). Na 25 jaar vol tegenslag en een compleet sociaal isolement, werd tot overmaat van ramp ook nog de vijver van het bejaardentehuis dichtgestort door 3 aannemers. Tijdens het storten zagen de 3 aannemers de zielige Plork zitten en besloten zich over hem te ontfermen. Na 2 jaar van opperwerkzaamheden zagen de aannemers dat dit ook niet wat was, en toen besloten ze maar een band te beginnen. Ik weet niet of u wel eens een aannemer met verstand van muziek heeft gezien, wij in ieder geval niet. Daarom ontbreekt het Plork en de aannemers totaal aan muzikale richting, visie en andere dingen. Voeg daar een halfblinde en altijd stomdronken styliste aan toe en watje overhoudt is een muzikale freakshow. Van Abba tot System of a Down en van Andre van Duin tot Kaiser Chiefs, voor Plork en de Aannemers is er geen vreemde eend in de bijt en niets is te gek. Voor ieder wat wils onder het genot van een wijntje en een pils. Aanstaande vrijdag dus bij OJC Jera'70. De entree bedraagt €5,- en de zaal is vanaf 20:00 open. Tot dan! Woensdag 8 juli: Medewerkersvergadering Aanstaande woensdag is er een algemene medewerkersvergadering. Ben je om welke reden dan ook niet aanwezig, meld je dan af bij bestuur@jera70.nl Programma v Donderdag 02-juI Vrijdag 03-jul Zondag 05-jul Woensdag 08-jul Donderdag 09-jul Zaterdag 11-jul 11 Juli: Sexy Summer Party Op deze avond komt niemand minder dan DJ Peter van Gog de boel op stelten zetten! Voor diegene die DJ Peter van Gog nog niet kennen: Z'n aller eerste woordjes waren ..."Paatje daaien" oftewel "Plaatje draaien" Nou dat hebben de buren geweten regelmatig werden de speakers getest. Peter is al vroeg begonnen als dj. Op 6-jarige leeftijd ging hij al met zijn eigen drive-inn-show op feestjes draaien. Draaien op schoolfeesten campings dansscholen zwembaden niets was te gek of te dol. N

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2