VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN INTRODUCÉ TOERNOOI Spiritueel Centrum Vi-Tö. Pottevenweg 6 te Ysselsteyn HBS "Ons Genoegen" NK-aspiranten, 3 kampioenen!! Het NK voor aspiranten in Boekei leverde maar liefst 3 kampioenen op. Miriam Arts. Mariska Koonings en Lode Verbeeten gingen alle 3 met de kampioenstitel aan de haal. Miriam bij de aspiranten tot 10 jaar met 173 p. en Mariska Koonings op haar eerste kampioenschap bij de meisjes compound tot 12 jr. met 210 p. Lode werd kampioen in de klasse jongens recurve tot 12 jr met 239 p. In dezelfde klasse werd Stijn van Soest 9C met 222 p. en Michiel Arts 16L met 216 p. In de klasse jongens tot 10 jr werd Luuk Lemmens 13e met 161 p. Proficiat allemaal met deze mooie resultaten. Gerard Koonings naar Taiwan. Gerard Koonings zal van 22 tot 27 Juli deelnemen aan de World-Games in Kaohsiung (Taiwan) Tijdens het WK-veld in 2008 in Wales behaalde de Nederlandse ploeg 3 tickets voor dit tournooi. Tijdens de selectiewedstrijden van dit voorseizoen stelde Gerard zijn plaats veilig en zal als enige recurver voor Nederland deelnemen Trainen heren Do 2 juli is voor de heren gewoon trainen Uitslag mixtoornooi Wedstrijden Gewonnen 8 5 8 3 8 3 Gelijk 0 1 1 Verloren 3 4 4 Punten 10 7 7 Saldo 273 268 250 le Utrecht 2e Rotterdam 3e Amsterdam Velden te huur Volleybal velden voor buiten zijn te huur bij Joop Geurts tel.541557. De huur bedraagt 10,- per veld en komt ten goede aan de clubkas. Op maandagavond 29 juni, zullen wij een introducé toernooi houden, waar naast de door de leden uitgenodigde mensen, ook andere enthousiastelingen aan mee mogen doen. Indien je het wel eens leuk lijkt om eens te volleyballen meld je dan aan bij Linda Bouwman, (linda bouwman@jiotmail.com) Informatie en opgave kan via tel. 0478-561900 of info@viteu.nl. Algemene Spirituele Ontwikkeling. Een cursus waarin je jezelf kunt ontwikkelen door de diverse lessen die gegeven worden. Oa leren magnetiseren, wat is energie, wat is trilling, hoe maak je een mandala en nog veel meer. Deze cursus bestaat uit 10 lessen van 2 uur. Er zijn nog plaatsen vrij. Kindermeditatie/-yoga. De eerste groepen hebben alweer 10 lessen gehad. Veel geleerd, veel gezien en ervaren. Drukke kinderen die rustig werden, kinderen die zich beter konden concentreren en kinderen die hun verhaal kwijt konden over de dingen die zien/zagen en ervaren dat dit helemaal niet gek is. Spelenderwijs leren wat kleuren en stenen betekenen, wat engelen doen en nog veel meer. De eerste groep zit alweer VOL! Er zijn nog plaatsen vrij voor een 2e groep. Deze start op dinsdag 14 juli om 15.30 uur. Vrijdag 26 juni alles over Boeddhisme door Angelique van Hoof. Zij reist sinds 2000 door Nepal, Tibet en India. Ze doet dit als reisleidster maar ook als vrijwilligster: opvangen van straatkinderen, bouwen van scholen etc. Zij gaat ons oa. vertellen over: het levensverhaal van boeddha, de verschillende stromingen en haar ervaringen. 20,00 incl. thee/koffie Het totale bedrag gaat mee naar Nepal. Mocht u zo een gift willen geven dan kan dat altijd in de bussen in ons centrum.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7