ZiiActief Ysselsteyn EVENEMENTEN-AGENDA 2009 5 juni Receptie kampioenen SV Yss Oktober 6 juni Dag van de jeugd SV Yss 3 en 4 okt. 7 juni Stratentournooi SV Yss 8 juni Vergadering Dorpsraad 6 oktober 9 juni Halve dagtocht KBO 11 oktober 18 juni Bezoek Kasteeltuinen Zonnebloem 19, 20, 21 juni Kamp de Peelkorf 12 oktober 26 juni Kinderkoor en misdienaarsuitstapje 21 oktober 3 juli Aardbeienactie Piëlpubers 22 oktober 4 t/m7 juli Kermis Ysselsteyn 3 november 12 juli Podiumconcert 5 november 13 juli V ergadering Dorpsraad 13 juli Uitstapje Zij Actief 7 november Augustus Fietstocht Zij Actief 9 november Augustus Lotenverkoop Zonnebloem 14 november 1 t/m 8 aug Jera-Kamp 21 november 8 en 9 aug. Menwedstrijden klasse 1-2-3- en 28 november recreanten. 11/12 dec. t/m 23 aug. Bezoek aan Bonbruck 14 december 15 augustus Peter Winnen Classic 16 december 29+30 aug. Overnachting Piëlpubers. 19 december 14 september Vergadering Dorpsraad 21 december 18 september Excursie Rooyse Wissel Zij Actief 22 december Muziekmiddag Zonnebloem Samengestelde Wedstrijd Paardensportvereniging Ysselsteyn Stijl,kleur en interieur Zij Actief Regionale autocross wedstrijd circuit timmermannsweg Vergadering Dorpsraad Feestavond KBO Thema avond(borstkanker) Zij Actief Lezing psycholoog Zij Actief Jaarvergadering oudervereniging basisschool Jaorvergadering c.v. Piëlreus Vergadering Dorpsraad Vorsteraodsbal c.v. Piëlreus Feest 75 jaar Zij Actief Feestavond APK Kerststerren aktie Enjoy Together Vergadering Dorpsraad Advents/Kerstviering KBO Kaartverkoeëp bonte aovend Kerstavond Zij Actief Kerstviering Zonnebloem Kienen TIEF Op dinsdag 9 juni is er weer kienen in Dancing Pilot. Aanvang 19.30 uur. Marie-Jose Camps zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Epilepsie maakt geen onderscheid, u wel? Iedereen kan op elke leeftijd plotseling epilepsie krijgen. Een 'normaal' leven met epilepsie is niet vanzelfsprekend want iemand kan op ieder moment van de dag onverwacht een epileptische aanval tijdelijke fiictiestoornis in de hersenen) krijgen. Het Nationaal Epilepsie Fonds krijgt geen subsidie van de overheid. Er is geld nodig voor onderzoek; hoe epilepsie ontstaat is nog steeds niet bekend. Dankzij uw steun aan het Nationaal Epilepsie Fonds Kunnen onderzoek, voorlichting en hulpverlening doorgaan. Deze collecte is dus onmisbaar. Tijdens de week van de goede doelen heeft de collecte voor het Epilepsie Fonds liefst €1160,32 opgebracht. Geweldig!!! Hartelijk dank voor deze fantastische bijdrage namens het Epilepsie Fonds. PAARDENSPORTVERENIGING. Afgelopen op de S.G.W. wedstrijd in Tongere (Belgie) zijn weer mooie prijzen behaald. In de klasse L Irene Potten met Jupiter een 5 de prijs Natascha Mennen met Unyphet een 9 de prijs. Dames proficiat. wvuwMMMtwarfc

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5