Ven ray Open Senioren Het Venray Open wordt dit jaar gespeeld in de eerste week van juli. Dit jaarlijks terugkerend toernooi, met zeer grote deelname van de tennisverenigingen TCV, TC Rodhe, Ysselsteyn, Oirlo, Castenray, Leunen, Veulen, Heide, Oostrum en Merselo, wordt dit jaar voor de 13e maal georganiseerd. Vanwege de gemeentelijke herindeling zal dit jaar ook Wanssum vaste deelnemer zijn. Tennisvereniging Loonse Duinen uit Overloon is weer uitgenodigd als gastvereniging. Nieuw dit jaar is, dat de senioren 50+ al op dinsdag beginnen en dat zij met de eerste wedstrijden starten om 19.00 uur in plaats van 18.00 uur. Verdere details staan op de nieuwe website van Venray Open. Je kunt inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine of liever elektronisch via het inschrijfformulier op de website van Venray Open. Je kunt deze bereiken door de link aan te klikken op de website van TVY. Je kunt inschrijven in de categorie Open, klasse 7, klasse 8/9 of senioren 50+. De uiteindelijke teams die voor TVY uitkomen worden door de TC (technische commissie) samengesteld. De poulewedstrijden worden gespeeld op de parken van LVH, Ysselsteyn, Rodhe en Overloon. Wanssum was helaas niet mogelijk, omdat zij dan starten met de aanleg van nieuwe banen. Zaterdag 11 juli worden bij TCV de finalewedstrijden gespeeld in alle categorieën om de plaatsen 1 t/m 8 met aansluitend een feestavond!! De commissie van Venray Open verwacht dat er zo'n 280 deelnemers zullen meedoen; vorig jaar waren er 235 deelnemers. Ais je vragen hebt, dan kun je terecht bij Jan Ewals, tel. 0478-541781, email: i.ewals@home.nl De inschrijving sluit op zondag 14 juni rANSOESTFYSIOTHERAPI i^FITNESS JEUGD! ;lubkampioenschappen ïooSfl Op woensdag 17 juni starten de jeugdclubkampioenschappen. Net als andere jaren zal het weer een spannende week worden. Wie wordt de clubkampioen bij de jongens en meisjes van de basisschool? Ook onder de jeugd van middelbare school zal weer gestreden worden om het clubkampioenschap. De finalewedstrijden vinden plaats op zondag 21 juni. leder jeugdlid heeft inmiddels een formulier met informatie over deze kampioenschappen ontvan-gen. Jeugdleden die langer dan 1 jaar lid zijn en kunnen tennissen op groot veld mogen meedoen. Als zij dit niet willen, kunnen ze meedoen met de jeugdmiddag, waar wedstrijdjes op klein veld worden gespeeld. We gaan er met z'n allen weer een mooie week van maken. En...natuurlijk is het leuk om te winnen, maar één ding is ook zeker belangrijk: PLEZIER IN TENNIS STAAT VOOROP Deelname van TVY-jeugd aan Mini- en Driekwarttoernooi bij TC Venray Op woensdagmiddag nemen 5 basisschoolleden van onze vereniging deel aan het mini- en driekwarttoernooi bij TC Venray. Dit enkelspeltoernooi sluit mooi aan op de tenniskidsopleiding, die deze jeugdige leden volgen. Onze deelnemers zijn Jarno Linders (driekwart), Thom de Wit (driekwart), Floor Koonings (driekwart), Maxima Sorkhabi (mini) en Rowan van de Zanden (driekwart). De wedstrijden worden gespeeld tussen 14.00 en 17.30 uur. Venray Open Jeugd Op woensdag 8 juli start het "Venray Open". Het Rabobank Venray Open is een toernooi tussen alle tennisver enigingen van de Gemeente Venray, dit jaar aangevuld met een gastvereniging, tennisclub TC Loonse Duinen uit Overloon. De Junioren spelen alle wedstrijden op het park van TCV: de poulewedstrijden op woensdag en donderdag en de finales op vrijdagavond. Tevens worden dan ook de wedstrijden om de 3e, 4e, 5e en 6e plaats gespeeld Je speelt in teamverband tegen de omringende dorpen van Venray. Dat zijn de verenigingen van Leunen, Veulen, Heide, Ysselsteyn, Merselo, Oostrum, Overloon, Oirlo, Castenray, Wanssum, TCV en Rodhe. Een team bestaat in principe uit 4 junioren, jongens en/of meisjes. Beide categorieën spelen 2 enkels en 2 dubbels. Voor de jeugd betekent dit, dat je in 2 categorieën kunt inschrijven: 9 t/m 13 jaar 12 t/m 16 jaar Vereiste is datje grootveld kunt spelen en enige ervaring hebt met wedstrijden! Je kunt inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine of liever elektronisch via het inschrijfformulier op de nieuwe website van Venray Open. Deze kun je bereiken door het aanklikken van de link op de website van TVY. Inschrijven kan tot en met 14 juni. Als je vragen hebt, dan kun je terecht bij Annelies Rops, tel. 0493-529201, email: rops.dairv@hetnet.nl Kantinedienst 11 juni 12 juni 13 juni 14 juni v a. 20.00 uur Bert Claessens v a. 20.00 uur Hay Claessens 10.00 - 14.00 uur John Claessens 14.00 -18.00 uur Peter Claessens v a. 18.00 uur Ger Crienen 10.00 - 14.00 uur Leon van Dijck 14.00 -18.00 uur Rene van Dijck/Hans Wilmsen v a. 18.00 uur Richard en Wilbert van Dijck Kantine poetsen 17 juni Petra van Dijck/Cindy van Dongen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 13