VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN INTRODUCÉ TOERNOOI Ons Genoegen Bas Tonnaer sportman van het jaar Op zaterdag 16 Mei is ons lid Bas Tonnaer uitgeroepen tot sportman van het jaar van Grubbenvorst! Na al 2 keer eerder te zijn genomineerd mocht hij dan nu deze prijs in ontvangst nemen. Hij kreeg deze titel ivm zijn prestaties op Nationaal en Internationaal niveau. Op zaterdag 23 24 Mei verbleven enkele leden in Trier [Did] om deel te nemen aan de veldwedstrijd/5- Landen toernooi. De uitslagen waren als volgt; Jan Koonings 5e met 502 pt. Masters Bare-bow, Harrie Poels schoot 723 pt. Bij de Masters compound en Roy Geraedts schoot bij de heren recurve 639 pt. Dichter bij huis, in Ossendrecht, was er ook een veldwedstrijd. Gerard Koonings en Johan van Dongen schoten beiden een nieuw persoonlijk record. De uitslagen: Johan van Dongen schoot 1 dag, wel de hoogste score met 413 pt. Gerard Koonings won bij de heren recurve met 731 pt, ook Liesbeth Koonings wist te winnen bij de dames compound met 722 pt. Madeleine Hendriks schoot er 426 in deze klasse. Dylan Koonings schoot 715 pt bij de junioren compound en won hiermee, zus Mariska schoot in dezelfde klasse 487 pt, Funs Hendriks 575 pt. Sjraar Hendriks schoot 457 pt. Bij de heren junioren recurve en tot slot werd Cor Jansen 2e bij de heren Masters compound met 720 pt. Wedstrijd mixtoernooi Do 04-juni, Ma 08-juni en Do 18-juni Op maandagavond 22 juni en eventueel donderdagavond 25 juni, zullen wij een introducé toernooi houden, waar naast de door de leden uitgenodigde mensen, ook andere enthousiastelingen aan mee mogen doen. Indien je het wel eens leuk lijkt om eens te volleyballen meld je dan aan bij Linda Bouwman voor donderdag 11 juni. (linda bouwman@hotmail.com) Het schema van dit toernooi zal donderdag 18 juni in het krantje te vinden zijn. Ook zal het op de website van de volleybalclub komen te staan, http://vsselstevn.dorpenvenrav.nl/vollevbalclub. PAARDENSPORTVERENIGING. Afgelopen zondag behaalde Marissa Weemen weer 2 mooie 1ste prijzen. Ze deed dit met het paard Wilithya in Ottersum in de klasse L1 dressuur. Marissa Proficiat. JOC Ysselsteyn zoekt een begeleider voor het uitwisselingsproject 'Boundaries and Conflicts'. Van 25 juli t/m 2 augustus 2009 is er een uitwisselingsproject met jongeren uit Finland, Bulgarije, Turkije, Griekenland en Nederland. Wij zoeken een vrijwilliger die graag de 6 Nederlandse jongeren wil begeleiden tijdens deze week. Ben jij een echte teamplayer? Durf jij verantwoordelijkheid te nemen? Kun je in het Engels communiceren? En heb je gewoon zin om mee te doen aan deze uitwisseling? Het is de bedoeling dat er volgend jaar een vervolg komt op deze uitwisseling in Finland of Bulgarije. Voor meer informatie bel naar het JOC tel. 0478-541916 of mail naar info@ioc-vsselstevn.com. Het programma vind je op onze website: www.ioc-vsselstevncom HBS 0«TV|,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6