DE ZONNEBLOEM Al 60 jaar 'goed voor elkaar'. Zonnebloem werft leden. Nationale Vereniging de Zonnebloem houdt van 18 t/m 23 mei een telefonische ledenwerf actie in de regio Venray. Omdat er steeds vaker een beroep op de Zonnebloem wordt gedaan, zoekt de vereniging naar nieuwe donateurs en ondersteunende leden. Hun bijdrage is hard nodig. Ook hopen we nieuwe vrijwilligers te vinden. Deze actie valt samen met het 60-jarig jubileum van de Zonnebloem. Onder het motto: "al zestig jaar goed voor elkaar", brengt de Zonnebloem haar betekenis voor de samen -leving onder de aandacht.Tienduizenden zieken en gehandicapten die dreigen te vereenzamen, krijgen bezoek of kunnen hulp van een vrijwilliger er een dagje uit of een week op vakantie. Er worden tal van uitstapjes georganiseerd, een tocht over de Amsterdamse grachten met een aangepaste boot. Er wordt al jaren een speciale Zonnebloemtheatervoorstelling geschreven. Ook vrijwilligers putten voldoening uit dit werk. Dat heeft 60 jaar praktijk wel uitgewezen. Bij bovengenoemde activiteiten regelt de Zonnebloem de noodzakelijke voorzieningen. Zoals aangepast vervoer, verpleegkundige en medische begeleiding, hulpmiddelen op locatie. Al deze kosten worden niet doorberekend aan de deelnemers. Willen we dit werk in de toekomst blijven doen dan is financiële ondersteuning en vrijwilligerswerk hard nodig. Landelijk telt de Zonnebloem ruim 40.000 vrijwilligers. Jaarlijks krijgen 64.500 zieken en gehandicapten bezoek.Meer dan 126.500 mensen met een fysieke beperking kunnen er zo een dagje uit en ruim 7800 zwaar-hulpbehoevende mensen nemen deel aan een vakantie -programma. Middels een bedrag van 15,— steunt u het werk van de Zonnebloem. Wilt u meer informatie over de Zonnebloem bij u in de buurt dan kunt u contact opnemen met: Gonnie Bouwman tel: 541321, Annie Jansen tel: 541495 of Mia Michels tel: 541563. of: www.zonnebloem.nl Fietsbedevaart naar Kevelaer. De bedevaart naar Kevelaer van het cluster Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn vindt plaats op dinsdag 26 mei. Men kan zich hiervoor opgeven door onderstaand strookje met het verschuldigde bedrag in een envelop, in de brievenbus te doen bij Mia Michels, Heidse Peelweg 37; bij L. Marcellis, Peter Janssenweg 38 of bij P. Arts, Litsenbergweg 28. Wel graag vóór zondag 17 mei, zodat we de juiste aantallen personen kunnen doorgeven. De kosten zijn voor de fietsers 16,00 (veerpont, koffie en middageten om 13.00 uur) en voor mensen, die met de auto gaan, 12,50 (voor het middageten in Kevelaer). Opgavestrookje Naam AdresTelefoon gaat (gaan) mee naar Kevelaer op dinsdag 26 mei. Kruis aan wat voor U van toepassing is 0 per fiets 0 per fiets met oplaadbare accu 0 per auto, rijdt zelf en neemtmee 0 per auto en gaat metmee. Wegens groot succes verlengt Stichting Brink de voorstellingen van: 'Een kamer op het kerkhof Maandag 18 en dinsdag 19 mei (vanaf 14 jaar) Zaterdag 16 en zondag 17 mei zijn uitverkocht. Helaas vervalt de senioren/schoolvoorstelling van vrijdag 15 mei 10:30uur. Aanvang: 20:30 uur JOC Ysselsteyn/ Duitse militaire begraafplaats Timmermannsweg 75, 5813 AM, Ysselsteyn Kosten: 15,00 per stuk Reserveren: info@joc-ysselsteyn.com of 0478 - 541916 Info: www.stichtingbrink.nl L-w-J «.tiMKi.il» ve«ron|iM/

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6